На Лісовому масиві землю лікарні звільнили від МАФів. Тут висадять дерева (ВІДЕО)

Про це повідомив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

«Незаконний торговельний майданчик на Братиславській займав, зокрема, територію лікарні швидкої допомоги. Тривалий час комунальна земля слугувала не медичній сфері, а чиїмось приватним інтересам. Власники тимчасових споруд чудово про це знають, тому не чинили жодного опору, а деякі навіть допомагають демонтажникам розбирати свої нелегальні конструкції. Усі вони були попереджені заздалегідь, тому мали можливість вивезти товар, меблі та торговельне обладнання», – прокоментував Кулеба.

Він акцентував, що в місті демонтуються лише ті торговельні ряди та тимчасові споруди, які не мають жодних підстав для розміщення.

У роботах задіяно 30 фахівців, великогабаритна техніка: кран, дві платформи, екскаватор, трактор, шість маніпуляторів. Усі нерозбірні тимчасові споруди, що можливо вивезти, фахівці транспортують на майданчики для тимчасового зберігання. Інші ж – розбирають вручну та за допомогою спецтехніки. Довжина окремих незаконних споруд сягає 50 метрів. Після проведених робіт уже вивезено 40 вантажівок сміття.

Для забезпечення громадського порядку на майданчику постійно чергує поліція.

Після закінчення робіт тут буде відновлено благоустрій, висаджено дерева, територію приведено до ладу. Нагадаємо, раніше біля метро «Академмістечко» у Києві комунальники демонтували кілька нелегально встановлених МАФів.