КМДА збирається контролювати температуру у громадському транспорті. Що планують

Київська міська державна адміністрація за новими вимогами до перевізників контролюватиме підтримання чіткого температурного режиму у громадському транспорті. Вимірюватимуть температуру комунальні інспектори.

Про це у Telegram-каналі повідомив заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Костянтин Усов.

"Чіткий граничний температурний режим — невід’ємна частина нового договору перевізників з містом. Профільне комунальне підприємство за останній місяць не просто придбало надзвичайно точні термометри, а й отримало на них сертифікати калібрування від "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ", — йдеться у повідомленні.

"Інспектори Комунальної служби перевезень отримують надійний юридичний механізм фіксації перевищення граничної температури влітку і надмірного холоду в салоні — взимку. Показники цих термометрів мають силу юридичного доказу", — додав чиновник.

Що відомо 27 липня переможці конкурсу на пасажирські перевезення у Києві підписали з Києвом договори за новими умовами. Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!