Нові стандарти у маршрутках: як і хто контролюватиме температуру у транспорті

Як саме буде контролюватись належна температура в громадському транспорті Києва – розповів заступник голови КМДА Костянтин Усов.

За його словами, для вимірювання температури у громадському транспорті профільне комунальне підприємство за останній місяць придбало надзвичайно точні термометри і отримало на них сертифікати калібрування від “УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТу”. Інспектори Комунальної служби перевезень отримують надійний юридичний механізм фіксації перевищення граничної температури влітку і надмірного холоду в салоні – взимку. Показники цих термометрів мають силу юридичного доказу”, – зауважив він. Читайте також: Маршрутка по-київськи. У столиці презентували транспорт перевізників, які виграли конкурс Нагадаємо, столичні маршрутки їздитимуть за новими стандартами.

Як повідомляв “ВК”, агресивні молодики намагалися зірвати конкурс перевізників на київських маршрутах. Кілька десятків агресивних молодиків з колонками та відеокамерами намагалися силою не допустити проведення конкурсу. Завдяки поліції невідомих вивели з приміщення. Попри все конкурс автобусних перевізників відбувся. Нещодавно нові стандарти прийняли ще 34 автобусних маршрути.