Генії з пелюшок: у столиці пройшла настановча сесія Київської Малої академії наук

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Настановча сесія-2021 «Наука під відкритим небом» відбулася в парку імені Тараса Шевченка за підтримки Департаменту освіти і науки.

Захід супроводжував масштабний радіомарафон, який знайомив відвідувачів із видатними педагогами, зірковими випускниками та успішними вихованцями Київської МАН. Усі охочі мали можливість узяти участь у майстер-класах із кібербезпеки, медіамайстерності, пілотування дронами, створенні презентації науково-дослідної роботи та в інших активностях.

За словами Валентина Мондриївського, тільки за минулий рік столичні школярі здобули понад 150 перемог на всеукраїнських конкурсах науково-технічної творчості, вибороли понад 30 перемог у міжнародних конкурсах, 18 учнів стали лауреатами стипендії Президента України. «Вихованці Малої академії завжди мають можливість працювати з унікальним обладнанням: спеціальними мікроскопами, пірометрами, спектрометрами, спектрофотометрами, повітряними та підводними дронами, кольоровими 3D-принтерами. Тож у Київській МАН пропонують усім допитливим і талановитим школярам спробувати себе в науково-дослідній роботі та пройти шлях від ідеї до реалізації», – зазначив Валентин Мондриївський.

До слова, перинатальний центр Києва отримав унікальне обладнання – скільки воно коштує.