Планові відключення електроенергії в Київській області 15 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 15 вересня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Морозівка: Боженка, Д. Поповича, Стадіонна, Партизанський, Шкільний, Перемоги, Польовий, Щасливий, Грибенників

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Баришівський

Коржі: Промислова

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Білоцерківський

Біла Церква: Княгині Ольги, Леваневського

Ремонтні роботи

з 6 по 19 год

Білоцерківський

Біла Церква: Кобзаря, Гетьмана Пилипа Орлика, Травнева, Новосельський, 2 Піщана, Лісова, Новосільський, 1 Піщана, Радонова, Абрикосовий, Кагарлицька

Усунення дефекту

з 6 по 19 год

Білоцерківський

Чмирівка: Росьова, Білецького, Млинова, Гагаріна

Фурси: Ярослава Мудрого

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Білоцерківський

Блощинці: Білоцерківська, ім. С.І. Мельниченка, Клубний, Замковий

Блощенці: ім. С.І. Мельниченка, Польова

Технічне переоснащення

з 8 по 20 год

Білоцерківський

Острійки: Гагаріна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Біла Церква: Ярослава Мудрого, 8 Березня, Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Мала Вільшанка: Миру, Миру 2 пров., Шкільна, Перемоги пров., Миру 1 пров., Миру 3 пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Білоцерківський

Мала Вільшанка: Миру, Миру 2 пров., Шкільна, Перемоги пров., Миру 1 пров., Миру 3 пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Білоцерківський

Біла Церква: Шевченка, Шолом-Алейхема, Гагаріна, Ковальський, Базарна, Голубина, Смоляно-Рокитнянська, Ковальська, Ярмаркова, 1 Ковальська, Петра Лебединцева пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Чепеліївка: Паркова, Кооперативна, Жовтнева, Тараса Шевченка, Садова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Потіївка: Миру, Надрічна, Житня

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Богуславський

Іванівка: Центральна, Виноградна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Бориспільський

Перегуди: Центральна, Лесі Українки, Вишнева, Мічуріна

Горобіївка: Центральна, Дружби, Незалежності, Лугова, Південна, Польова-Лугова

Сулимівка: Леніна

Сеньківка: Миру, Польова, Невизначена, Масив Ягідний

Займище: Горького, 5 Проектна, Гоголя, 2-га Проектна, Лугова, Лісова, 4 Проектна, Дачна, І.Франка, Нова, Шевченка, Проектна, Польова

Дударкiв: Лугова, 8 Березня, Довженка

Бориспіль: Гоголя, Л.Курбаса пров., Ботанічна, Л.Курбаса, Гончара, Мічуріна

Велика Олександрiвка: Молодіжна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Бориспільський

Сеньківка: Набережна, Миру, Гагаріна, Садова, Лютнева, Калинова

Андріївка: Козацька, Артемівська, Молодіжна, Київська, Стадіонна, Польова, Мантачівська, пров. Стадіонний, Лугова, Щорса пров., Кузнецова, Київський

Артемівка: Сагайдачного, Київська, Чубинського, Котляревського, Марка Вовчка, Гончара, Гоголя, Червоноармійська, Богуна

Гнідин: Нова

Гора: Калинова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Бориспільський

Сеньківка: Миру, Гагаріна, Шевченка, М.Вербицького, Набережна, Нова, П. Чубинського, Садова, Польова, Лугова, Калинова, Лютнева

Бориспіль: Завокзальна, Л.Курбаса

Мартусівка: Бориспільська, Заводська, Дружби, Будівельна, Гагаріна, Каштанова, Виноградна, Мойсеєва

Григорівка: Стасюка, Красилівська, Лісова, Бориспільська

Дударкiв: Незалежності

Перегуди: Центральна

Гнідин: Кравченка

Гора: Івана Котляревського пров.

Вишеньки: Боженка

Мала Стариця: Леніна, Новоселів, Чапаєва, Пархоменка, Михайлівська, Степова

Кучаків: Польова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Бориспільський

Процiв: Івана Кудрі

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бориспільський

Бориспіль: Пушкіна, Островського, Косогона, Київський Шлях, А.Солов’яненка, Козацька, Лугова, Поштова, Сергія Жигалка, Старокиївська, Нахімова, Пушкіна пров., 2 Польовий

Проліски: Промислова

Гнідин: Героїв

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Бориспільський

Жереб`ятин: Центральна, Заповідна

Воронькiв: Центральна

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Бориспільський

Вишеньки: Гоголя, Боженка, Братів Ганжів, Кошового, Патона, Вулиця невизначена, Б.Хмельницького, Жертв Революції, Франка, Леніна, Тороківська, Горького, Щорса, Ожинна, Героїв Космосу, Урожайна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Бориспільський

Вишеньки: Короленка, Горького, Леніна, Пушкіна, Лан, Кар'єрна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Бориспільський

Затишне: Нова, Н.Тютюна, Центральна, Паркова, Травнева, Молодіжна, Польова, Садова, Пасічна, Весняна

Щасливе: Фестивальний, Харківське шосе, Липовий Гай

Ревне: Садова, Солідарності, Виноградна, Будівельників

Вишеньки: Кар'єрна, Пушкіна, Леніна

Мартусівка: Бориспільська, Мойсеєва, Шевченка, Калинова, Франка, Чубинського, Заводська, Травнева, Каштанова, Виноградна, Дружби, Садова, Перемоги, Шкільна, Широка, Гагаріна, Молодіжна, Дачна, Невизначена

Кiрове: Пащенкових

Бориспіль: Радянська

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Бородянський

Пісківка: Лісна, Тетерівська, 1-го Травня, Паркова, Нове Селище

Мигалки: Шевченка, Героїв України, Польова, Партизанська, Ставкова, Шкільна, Покровська, Вишнева, Олександра Тищенка, Короленка, Лугова

Бородянка: Ігнатова

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Велика Димерка: Бобрицька, Котляревського, Пушкіна, Калинова, Вокзальна, Котовського, Покровська

Технічне переоснащення

з 8 по 17 год

Броварський

Світильня: Корольова, Захисників, Київська, Набережна, Зарічна, Жовтнева, Макаренка, Обіуха, Шматка пров., Квітнева

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Требухів: Парникова

Світильня: Садова, Зарічна, Обіуха, Квітнева

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Бровари: Олімпійська

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Броварський

Богданівка: Ланова, Польова, Пушкіна, Кримця, Заліський, Заліська, Подильна, Гайова, Айвазовського, Шарля Азнавура, Хачатуряна, Параджанова

Бобрик: Лесі Українки

Рудня: Шкільна, Лісова

Бровари: Старотроїцька

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Броварський

Требухів: Комінтерна, Жовтнева, Пушкіна, Матросова, Коцюбинського, Матросова пров., Паркова

Бровари: Орлика Пилипа

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Васильківський

Плесецьке: Центральна, Жовтнева, Васильківська, 1-го Травня, Соборна, Замкова, 1 Травня пров., Соборний пров., Лисенка пров., Володимирська, Зарічна, Гагаріна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Васильківський

Глеваха: Комсомольська, Пимоненка, Коцюбинського, Польова, Матросова, Ковальова, Марка Шляхового, Лугова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Васильківський

Кожухівка: Шкільна, Валентина Загороднього, Б.Хмельницького, Лісова, Лесі Українки, Шевченка, Франка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Васильківський

Васильків: Грушевського, Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Васильківський

Безп'ятне: Грушевського, Васильківська, Квітнева, Садова, Садовий, Центральна, Загородня, Польова

Кулибаба: Першотравнева, Київська, СТ "Будівельник-2", СТ "Кіно", Травнева, Першотравневий

Руликів: Космонавтів, Боженка, Травнева, Нова

Митниця: Шулявка, Польова, Леніна, Київська, 1 Травня, Фастівська, Молодіжна, Гагаріна, Шевченка, Садова, Центральна, Поле, Траса Київ-Одеса, Сонячна

Червоне: Васильківська, Садова, Садовий, Миру, Шкільна, Польова, Сонячна

Порадівка: Центральна, Нова, Шевченка, Запорізька

Застугна: Грушевського, Кар'єрна

Кодаки: Першотравнева, СТ "Вчитель"

Васильків: Донбасівський

Барахти: СТ "Прип'ять"

Червоне (Застугнянська с/р): Васильківська

Глеваха: траса Київ-Одеса

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Васильківський

Глеваха: Вокзальна, Дорожна, Оксамитна

Ремонтні роботи

з 9 по 19 год

Васильківський

Глеваха: Вокзальна

Ремонтні роботи

з 9 по 19 год

Васильківський

Глеваха: Хвої, Боярська, Карпенків, Яблунева, Київська, Кирпоноса, Комсомольська, Пимоненка, Коцюбинського, Учительська, Морозова, Морозова пров., Шевченка, Шевченка пров., Васильківська, 1 Травня, Шкільний, Кошового, Додохова, Кооперативна, Антонова, Гагаріна, Островського, Боженка, Щорса, Окружна, Садова, Річна, Річний, Жовтневої Революції, Маяковського, Кожарова, Михайлівський, Нова, Синельників, Учительський, Незалежності, Лермонтова, Зелена, Зелений, Авіаційна, Польова, Матросова, Піщана, Піщаний, Франка, Пушкіна, Механізаторів, Ковальова, Лісна, Лісний, Набережна, Молодіжна, Ватутіна, Освіти, Одеська, Чекістів, Дніпропетровська, Дружби народів, Васильківський, Володимирська, Грушевського, Герца, Київський, Дорожна, Вишневий, Фастівська, Лермонтова пров., траса Київ-Одеса, Чернишевського, Вокзальна, Вулиця невизначена, Марка Шляхового, Спортивна, Залізнична, Фастівський, Перемоги, Уманська, Лугова, Бориспільська, СТ "Глеваха-4", Космонавтів

Мархалівка: Б.Хмельницького, Лісовий, Квіткова, Западинська, Польова, Сагайдачного, Горького, Шевченка, Лісова, Освіти, Сонячна, 1 Травня, Незалежності, Леніна, Шевченка пров., Польовий, Кооперативний, Братів Удовенків пров., Грушевського пров., Річний, Горького пров., Калініна, Грушевського, Франка пров., Озерна, Приозерна, Першотравневий, 8 Березня, Гагаріна, Сагайдачного пров., Лесі Українки, Комсомольська, Київська, Яровий, Нова, Садова, Молодіжна, Східна, Поле, Шкільна, Блакитна, Траса Київ-Одеса, Мархалівська, Дорошенка, Серпнева, Антонова, Васильківська, Південна

Дзвінкове: Леніна

Васильків: Ватутіна

Віта-Поштова: Траса Київ-Одеса

Іванковичі: Селянська, Сонячна

Ремонтні роботи

з 9 по 19 год

Васильківський

Глеваха: Вокзальна, Кооперативна

Ремонтні роботи

з 9 по 19 год

Васильківський

Глеваха: Вокзальна, Васильківська, Ботанічна, Київська, Весняна

Ремонтні роботи

з 9 по 19 год

Васильківський

Глеваха: Вокзальна, Ботанічна, Павлова, Зарічна

Калинівка: Підлісна

Крячки: Прорізна

Данилівка: Шляхова

Ремонтні роботи

з 9 по 19 год

Васильківський

Глеваха: Котляревського, Садова, Чернишевського, Сонячна, Зоряна, Постишева, Карла Маркса, Пушкінська, Богдана Хмельницького, Миру, Гоголя, СТ "Олімп", Ботанічна, Вокзальна, Посольська, Київська, Шевченка, СТ "Радуга", Мономахівська, Кармелюка, Степова, Дундича, Прорізна, Садовського, Парковий, Паркова, Тупікова, СКОВОРОДИ, Успенський, Зарічна, Нижня, Ярославська, Соборна, Олегівська, Гетьманська, Ромашків, Малютянська, Академіка Вавілова, Академіка Моргуна, Академіка Патона, Лесі Українки, Стефаника, Марка Шляхового, Лугова, Миру пров., Озерна, Квіткова, Виноградна, Саксаганського, Кирилівська, Галицька, Академічна, Любавинська, Мефодіївська

Нова Глеваха (не використовувати): Гулака-Артемовського

Ремонтні роботи

з 9 по 19 год

Васильківський

Глеваха: Вокзальна, Ботанічна, Шкільна

Ремонтні роботи

з 9 по 19 год

Васильківський

Глеваха: Новий Шлях, Вишневий, Київська, Бориспільська, Механізаторів, Дорожна, Вокзальна, Космонавтів, Сагайдачного, Кооперативна, 1 Травня, Полуботка, Деснянська, Хвойна, Дослідна, Наукова, Академічна, Гетьманська, Ярославська, Мономахівська, Дорошенка, Соборна, Олегівська, Лермонтова, Лермонтова пров.

Плесецьке: Хоменка

Ремонтні роботи

з 9 по 19 год

Васильківський

Васильків: Декабристів

Ремонтні роботи

з 9 по 19 год

Васильківський

Крушинка: Поле

Глеваха: траса Київ-Одеса, Шевченка, Вокзальна

Мархалівка: Траса Київ-Одеса, СТ "Берізка", 1 Травня, Западинська, Серпнева, Блакитна, Мархалівська, Г. Сковороди, Васильківська, Вулиця невизначена, Приозерна, Озерна, Яблунева, Поле, Антонова, Дорошенка, Південна

Ремонтні роботи

з 9 по 19 год

Васильківський

Велика Солтанівка: Жовтнева, Першотравнева, Колективна, Польова, Вишнева, Ягідний, Набережна, Незалежності, Леніна, Поле, СТ "Руслан", Лісова, Радужна

Мала Солтанівка: Осінній, Осіння, Київська, Садова, Леніна пров., Дачна, Володимирська, Борівський, Борівська, Миру, Гагаріна, Комсомольська, Шевченка, Поповича, Південна, Першотравневий, Миколаївська, Першотравнева, Солов`їна, Зарічна, Лісова, Сонячна, Польова, СТ "Фіалка", СТ "Родіна", СТ "Генетик", СТ "Будівельник -2", Титова, Лугова, Вишнева, Б. Хмельницького, СТ "Тепловик"

Порадівка: Щорса, Жукова, Запорізька, Радгоспна, Центральна, Незалежності, Чапаєва, Гагаріна, Чкалова, Піонерська, Пархоменка, Леніна, Шевченка, Польова, Садова, Нова, Молодіжна, Весняна

Руликів: Травнева, Боженка, Космонавтів, Радгоспна

Васильків: Володимирська, Софіївська, Покровська

Варовичі: Нова

Кодаки: Київська, Лесі Українки, Ювілейна

Скрипки: Набережна

Ремонтні роботи

з 10 по 20 год

Вишгородський

Рикунь: Гагаріна, Петра Сагайдачного

Димер: Народна

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Володарський

Логвин: Набережна, Шевченка, Карташова

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Володарський

Логвин: Молодіжна, Першотравнева, Гагаріна, 40 років Перемоги, Квітнева

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Володарський

Логвин: Лісова

Володарка: Зарічна

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Володарський

Логвин: Червоноармійська, Армійська, Набережна, Шевченка

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Володарський

Михайлівка: Росьовий, Польова, Шевченка, Героїв Революції, Жовтнева, Берегова, Набережна, Кооперативна, Лісова, Лісовий пров.

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Володарський

Капустинці: Набережна, Леніна, Миру, Соборна, Шевченка, Сквирська, Першотравнева, Лесі Українки, Польова

Коржиха: Володарська

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Згурівський

Нова Олександрівка: Київське шосе, Північна, Перемоги, Українська, Садова, Київська, Роговця, Лесі Українки, Вулиця невизначена, Гагаріна, Молодіжна, Паркова, Кооперативна, Шевченка, Юності, Франка, Чернинська, Солом`янська, Ягідна

Старе: Шевченка, Чапаєва, Михайлівська

Олександринівка: Олександринівка

Мала Березанка: Савицької

Лизогубова Слобода: Українська

Згурівка: Залізнична

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Згурівський

Нова Олександрівка: Солом`янська, Українська, Ягідна, Садова, Київське шосе, Гагаріна, Польова, Перемоги, Шкільна, Гагаріна пров., Шевченка, Лесі Українки, Вулиця невизначена, Паркова, Роговця, Юності

Старе: Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Згурівський

Мала Березанка: Перемоги, Шевченка, Козацька, Франка, Набережна, Набережний пров., Шевченка пров., Хутір Левченково, Савицької, Космонавтів

Черевки: Травнева, Шкільний, Жовтнева, Леніна, Зоряний, Урожайна, Вулиця невизначена, Мисливська, Молодіжна, Шкільна, Польовий, Українська, Садова, Шевченка, Урожайний

Любомирівка: Набережна

Вільне: Вільне, Гагаріна, Шевченко

Олександринівка: Олександринівка

Левченкове: Космонавтів

Згурівка: Заліснянська

Нова Олександрівка: Вулиця невизначена, Юності, Чернинська, Солом`янська, Українська

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Згурівський

Згурівка: Маяковського, Котляревського, Большака

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Згурівський

Згурівка: Українська, Першотравнева, Медова, Заможний пров., Маяковського, Центральна, Незалежності пров., Котляревського, Кооперативна, Кошового

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Іванківський

Горностайпіль: В.Правика, Молодіжна, Чорнобильська, Миру, Перемоги

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Іванківський

Горностайпіль: В.Правика, Молодіжна, Чорнобильська, Миру, Перемоги

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Іванківський

Горностайпіль: Товаровського, В.Правика, Гагаріна, Пономарьова, Фокіна, Перемоги

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Іванківський

Тетерівське: Садова, Шевченка, Зелена

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Ірпінський

Михайлівка-Рубежівка: СТ "Калина", Радянська, 3 Лінія, Мічуріна, Світла, Коротка, Хутірська, Урочище Потоки, Зелена Долина, Абрікосова

Забуччя: Світла, Рідна, Лобановського

Ірпінь: Озерний

Ремонтні роботи

з 6 по 19 год

Ірпінський

Ірпінь: Зелена, Висоцького пров., Ворзельська, Свердлова, О.Кошового, Північна, Висоцького, Сонячна, Зарічна, Ворзельський, Ф. Кричевського, Рубежівська, Бучанська, Стоянська, Бучанський, Львівська, Стоянка 2 Кошевого

Стоянка: Свердлова, Садова

Дмитрівка: Гуца, Фестивальний

Ремонтні роботи

з 6 по 19 год

Ірпінський

Хмільна: Кучерова, Лісовий

Колонщина: Шишкарівська

Козинці: Мічуріна

Михайлівка-Рубежівка:

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Ірпінський

Ворзель: Кленова, Декабристів, Лісова, Курортна, Городецького пров., Стражеска, Великого Жовтня, Пролетарська, Захисників України, 1-го Травня, Б.Хмельницького, Ворошилова, Котляревського, Тюльпанова, Соснова, Яблунська, Мічуріна, Пшеничного, Нестора Потєхи, Композиторів, Шевченка, Франка, Молодіжна, Європейська, Лесі Українки, Білостоцька, Свободи просп., Крилова

Гостомель: Миру, Бучанське Шосе

Михайлівка-Рубежівка: Садова, Квартал Онтаріо, Травнева, Гірська, Церковна, Радянська, Роговенка

Буча: Є. Коновальця, В. Кондратюка, М. Дунаєвського, А.Солов'яненка, І.Світличного, Києво-Мироцька

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Віта-Поштова: Б.Хмельницького, Ярова, Незалежності, Київська, Звенигородська, Зелена, Миру, Грушевського, Франка, Васильківська, Одеська, Вишнева, Лисенка, Гоголя, Соснова, Горіхова, Матросова, Боярська, Кільцева, Кар'єрна, О.Стовби, Відродження, Янтарна, Довженко, Озерна, Стовби Олександра пров., К.Маркса, Шляхова

Боярка: Сонячна, Вишнева, Кібенка, Ягідна, Деснянська, Будаївського, Нова, Лисенка, Лінійна, Зоряна, Ясна, Проектована, Б.Хмельницького, Романа Шухевича, Територія технікума, Сільгосптехнікум, Білогородська, Волинський, Шевченка, Леніна, 50 років Жовтня, Франка, Фестивальна, Агрономічна, СТ “Мотоцикліст”, вул. Лінія 8

Гатне: Петрівського, Каштанова, Березнева, Яблунева

Стоянка: Польова, Тичини

Забір'я: Грушевського

Нове: Польова, Боярська, Незалежності, Сагайдачного, Грушевського, Боярський, Соборна, Богуна, Івана Мазепи, Правика, Козацька, Гулак-Артемовського, Садова, Святошинська, Сільгосптехнікум, Яблунева, Промислова

Софіївська Борщагівка: Пушкіна, Фермерська

Новосілки: Єрмоленко

Кременище: 50 років Перемоги

Капітанівка: СТ "Берізка-2"

Тарасівка: Київська, Сільгосптехнікум, Весняна, Садова, Княгині Ольги, Братів Погребних, Садова-2, Павлюченка Станіслава, Васильківська

Петропавлівська Борщагівка: Вишнева

Бобриця: Лісна

Хотів: Енергетиків

Технічне переоснащення

з 6 по 20 год

К.-Святошинський

Дмитрівка: 40 років Перемоги

Бузова: Маковська

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Дмитрівка: Північна, Дружна, Березова, Садова, Лугова, Ірпінська, Вишнева, Дружби, Зелена, Соборна, Ювілейна, Козацька, Весняна, Молодіжна

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Дмитрівка: Квітнева, Сонячна, Щаслива, Озерна, Дачна, Гагаріна, Квітневий, Радісна, Шляхова, Гайова

Капітанівка: Лісна, 2-га Садова, СТ "Берізка-2", Соборна, Соснова, Приозерна, 3а Садова, 1а Садова, Садовий тупік 4, 4а Садова, Садовий тупік 2, СТ "Дубки", Фонтанна, 23 км автошляху Київ-Чоп

Вишневе: Київська, Ломоносова

Хотів: О.Невського, Садова

Віта-Поштова: Ярослава Мудрого

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Гатне: Свободи, Жовтнева, Молодіжна, Миру пров., Перемоги, Петрівського, Грушевського, Шкільна, Шевченка, Ватутіна, Київська, Дружби, Польова, Зоряна, Садова, Затишна, Теремська, Лісна, Амбулаторна, Сонячна, Музейна, Симоненко, Гагаріна, Космонавтів, Кібернетична, Шкільний, Жулянська, Шевченка пров., Франка, Амбулаторний, Марченка, Нова, Озерна, Покровська, Коцюбинського, Київський, Курганна, Ярова, Зелена, Валовня, Володимирська, Доброго Дуба, Квітнева, Берегова, Комарова, Я.Мудрого, Миру, Підлісна, Лесі Українки, Лісова, Гагаріна пров.

Петропавлівська Борщагівка: Лісна, Авіаторів

Ходосівка: Лугова

Чабани: Кірова, Польовий, Нова, Машинобудівників, Приозерна, Сонячна, Проектована, Київська, Покровська, Абрикосова, Квіткова, Виноградна

Боярка: Сади,18 лінія, Хрещатик, Ягідна, Лермонтова

Софіївська Борщагівка: Весняна

Гореничі: Леніна

Дмитрівка: Лісна

Білогородка: Калініна

Юрівка: Шевченка

Лісники: Куцьова

Віта-Поштова: Франка

Хотів: Ярослава Мудрого

Святопетрівське: Святоюріївська

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Гатне: Київська, Зоряна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Тарасівка: Радянська, Космонавтів, Калініна, Боженка, Вишневий, Коцюбинського, Маяковського, Пушкіна, Леніна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Святопетрівське: Янтарна, Красний Пахар, Володимирська, Петрівського

Технічне переоснащення

з 10 по 18 год

Кагарлицький

Кагарлик: Каштанова, Білоцерківська, Столична

Новосілки: Шевченка

Оперативні перемикання

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Халча: Бригадна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Стрітівка: Гагаріна, Б.Хмельницького, Шевченка, Кільцева, Молодіжна, Перемоги, Лесі Українки, Воропаївська, Героїв Трипілля, Берегова, Підгірна, Богуна, Нова, Польова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Макарівський

Бишів: Новоселицька, Гайок, Римаря, Жданова, Захисників України

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Макарівський

Бишів: Гагаріна, Захисників України, Мічуріна, Нова, Підгаївська

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Макарівський

Бишів: Свято-Покровська, Ватутіна

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Макарівський

Бишів: Мічуріна, Київська, Мічуріна пров., Польова

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Макарівський

Бишів: Садова, Мічуріна, Циганкова, Київська

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Миронівський

Коритище: Коритище, Стрільця, Чапаєва, Гагаріна

Потік: Шевченка, Свободи, Сторчеуса, Дружби, Потік

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Миронівський

Миронівка: Михайлівська, Бузницького, Соборності, Черненка, Стрільця, Гагаріна, Козацька, Слободяника, Паризької Комуни, Привокзальна пров., Коцюбинського, Конституції, Вишнева, Попова, Тракторний, Перемоги, Слободяника пров., Мирона Зеленого, Мирона Зеленого пров., Чкалова, Чкалова пров., Миронівка, Леваневського

Пустовіти: Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Миронівський

Ходорів: Ходорів, Героїв Дніпра, Партизанська, Гагаріна, Жовтнева, Набережна, Шевченка, Дачна

Ведмедівка: Ведмедівка, Молодіжна, Першотравнева, Дніпровська, Жовтнева, Гагаріна, Шевченка, Центральна, Садова, Горького, Новоселиця

Грушів: Грушів, Незалежності, Польова, Пироженка, Підгірна, Шевченка, Донецька, Пасічна, Садова, Першотравнева, Ушакова, Миру, Будівельників, Труда, Дружби

Центральне: Центральне

Шандра: Трохименка

Ємчиха: Садова

Потік: Миру

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Миронівський

Ходорів: Ходорів, Героїв Дніпра, Партизанська, Гагаріна, Жовтнева, Набережна, Шевченка, Дачна

Ведмедівка: Ведмедівка, Молодіжна, Першотравнева, Дніпровська, Жовтнева, Гагаріна, Шевченка, Центральна, Садова, Горького, Новоселиця

Грушів: Грушів, Незалежності, Польова, Пироженка, Підгірна, Шевченка, Донецька, Пасічна, Садова, Першотравнева, Ушакова, Миру, Будівельників, Труда, Дружби

Центральне: Центральне

Шандра: Трохименка

Ємчиха: Садова

Потік: Миру

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Долина: Миру, Франка, Солов`їна, Лісова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Обухівський

Витачів: Нагірна, Шевченка, Придніпровська, Першотравнева, Наддніпрянська, П.Осоченка, Воздвиженська, Окіпська, Садова, Комсомольська, Молодіжна, Городищенська, Старовитичська

Халеп'я: Беркутова, Бобрицька, Шевченка, Шкільний, Набережна, Окружна, Вознесенська, Яблунева, Тетяни Нещерет, Набережний, Окружний, Садовий, Садова, Молодіжна, Київська, Бельдія, Новий, Колгоспний, Лісова

Українка: Будівельників

Мала Вільшанка: Садова

Нещерів: Косіора

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Каштанова, Київська

Старі Безрадичі: Тиханська

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

П.-Хмельницький

Пологи-Вергуни: Одинця, Шевченка, Макаренка, Набережна

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Положаї: Жовтневої Революції, Космонавтів, Шевченка пров., Шевченка, 1-го Травня, Молодіжна, 8 Березня

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Горбані: Переяславська, Горького, Жовтневої Революції, Леніна, Космонавтів

Чопилки: Центральна

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Ташань: Шевченка, Польова, Переяславська, Перемоги, Житника

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Горбані: Перемоги, Переяславська

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Шевченкове: Переяславська, Молодіжна, Польова, Космонавтів

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Пологи-Вергуни: Кам'янський, Черкаська, Боберська, Одинця

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Хоцьки: Комсомольська, Шевченка, Комунарська, Жовтневий, Жовтнева, Старий Шлях, Першотравнева, Першотравневий, Чапаєва, Новосільська, Миру, Гельмязівська, Новосільський, Паркова

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

П.-Хмельницький

Єрківці: Садова, Світла, Сонячна

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Бабачиха

Єрківці: Банна, Ферапонтова, Пасічна, Механізаторів пров., Миру, Вербний, Садова, Місячна, Культури, Південна, Широка, Сонячна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

П.-Хмельницький

Світанок: Київська, Свято-Миколаївська, Садова, Польова, Ювілейна, Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 14 год

П.-Хмельницький

Світанок: Київська, Свято-Миколаївська, Садова, Польова, Ювілейна, Шевченка

Ремонтні роботи

з 11 по 19 год

Рокитнянський

Нова Маківка: Українська, Берегова, Василя Литвина, Садова

Ромашки: Господарство

Першотравневе: Господарство

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Маківка: Гагаріна, Першотравнева, Гайова, Садова, Білоцерківська, Шкільна

Нова Маківка: Українська, Василя Литвина, Садова

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Запруддя: Я. Мудрого, Корольова, Лесі Українки, Шевченка, І. Франка

Технічне переоснащення

з 8 по 20 год

Рокитнянський

Запруддя: Лесі Українки, Нижня, Шевченка, Верхній пров.

Технічне переоснащення

з 8 по 20 год

Рокитнянський

Синява: Першотравнева, Суворова, Таращанська, Шевченка пров., Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Синява: Першотравнева, Суворова, Таращанська, Шевченка пров., Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Першотравневе: Господарство

Технічне переоснащення

з 8 по 20 год

Сквирський

Красноліси: Шевченка, Гагаріна, Будьоного, Петровського, Молодіжна, Щорса, Закарпатський пров., Шкільна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Сквирський

Сквира: Піщана, Прорізний, Лікарський, Дюканова пров., Дюканова, Проектна, Проектний, Байдукова пров., Шкільний, Мічуріна, Шевченка, Мічуріна пров., Лугова, Садовий, Пустоварівська, Травнева, Піщаний, Садова, Чернишевського, Чернишевського пров., Котляревського, Київська, Павленківський пров., Павленківська, В Дубініна, Шевченка пров., Рябоконя, Перемоги, Довженка, Поліська, Я.Мудрого, Сковороди, Гмирі, Лисенка, Магомета, Лисенка пров., Гребінки, Кобилянської, Володимирівська

Кам'яна Гребля: 8 Березня

Самгородок: Шевченка

Шамраївка: Центральна

Великополовецьке: Стадіонна

Технічне переоснащення

з 9 по 20 год

Сквирський

Сквира: Піщана, Прорізний, Лікарський, Дюканова пров., Дюканова

Ремонтні роботи

з 9 по 17 год

Сквирський

Сквира: Мічуріна, Піщана, Шевченка, Мічуріна пров., Лугова, Проектна

Ремонтні роботи

з 11 по 20 год

Ставищанський

Ставище: Паркова, Парковий пров., Набережна, Цимбала Сергія, Поштова, Дачна, Набережний

Розкішна: Завгороднього

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Ставищанський

Ставище: Водопійна, Цимбала Сергія, Лісова, Героїв Чорнобиля, Ярослава Мудрого, Ярова

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Ставищанський

Ставище: Лісова, Лісовий, Межигірський, Межигірська, Першотравнева, Сніжецька

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Ставищанський

Ставище: Богуна Івана, Кравченка, Цимбала Сергія, Нагаївського Георгія, Куніцького, Калинова, Матросова, Матросова пров., Вишневий пров., Вишнева

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Ставищанський

Любча: Каштанова, Володарська, Першотравнева, Вишневий

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Ставищанський

Любча: Польова, Каштанова, Крамнична, Зарічна, Веселий, Шевченка, Кільцевий, Квітковий, Нова, Вишневий

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Ставищанський

Любча: Польова, Каштанова, Крамнична, Зарічна, Веселий, Шевченка, Кільцевий, Квітковий, Нова, Вишневий

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Таращанський

Крива: Розенкова, Молодіжна, Пилипчука, Заводська, Набережна, Лісова

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Таращанський

Салиха: Віддалена, Вишнева, Центральна

Тараща: Гаражний

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Таращанський

Салиха: М.Семченко, Видний, Польова, Зарічна

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Таращанський

Тараща: Миру, Свободи, Франка, Степова, Меліораторів, Сікевича Володимира, Володимира Великого, Івана Мазепи, Колгоспна

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Таращанський

Тараща: Героїв Небесної Сотні, Ярки, Пушкіна

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Таращанський

Тараща: Софіївська, Лисогірська, Санаторна, Батюка, Левади, Штельмаха, Маяковського, Навроцького, Чехова, Бажана, Дачна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Таращанський

Тараща: Шевченка, Героїв Чорнобиля, Мудрого Ярослава, Б.Хмельницького, Кооперативна, Софіївська, Короленка, Героїв Небесної Сотні, Гаражний, Революції

Виконання приєднання клієнтів

з 9 по 18 год

Таращанський

Лісовичі: Перемоги, Пасічна, Добровольських, Короленка, Лісова, Берегова, Лугова, Швайчиха, Миру пров., Садова, Рибацька, Польова, Мандибурів пров.

Лук'янівка: Центральна, Набережна, Польова, Річкова, Перемоги, Колгоспна, Лісова, Зарічний пров., Шевченка пров., Шевченка, Садова, Молодіжна, Григорія Сучка, Хатламаджіяна, Ясенова, Миру

Кислівка: Франка, Лесі Українки, Видна, Зарічна, Шевченка

Ківшовата: Свободи, Гагаріна, Гагаріна-1

Тараща: Б.Хмельницького

Ремонтні роботи

з 9 по 19 год

Таращанський

Тараща: Сікевича Володимира, Володимира Великого, Героїв Небесної Сотні, Тімірязєва, Фізкультурний

Усунення дефекту

з 14 по 19 год

Тетіївський

Тетіїв: Академіка Байраківського, Джерельна, Грінчука, Пушкіна, Кармелюка пров., Франка, Пам'яті Героїв, Робітнича, Дружна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Фастівський

Фастів: Комарова, Білоцерківська, Миколи Глухенького, Миколи Глухенького пров., Гайдамаків, Гетьманська, Брандта, Володимира Великого, Брандта пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Фастівський

Фастів: Козацької Слави

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Фастівський

Паляниченці: Толстого, Кооперативна, Дачна, Лесі Українки

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Фастівський

Фастів: Гусева

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Чорнобильський

Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Яготинський

Насташка: Жовтнева

Супоївка: Вітовецька, Кільцева, Молодіжна, Польова, Більшовицька, Супоївська, Набережна

Засупоївка: Молодіжна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.

КиевVласть