У семи районах Києва з’явиться 13 нових зелених просторів, вісім з яких – сквери, а також один парк - Терентьєв

У семи районах столиці з метою забезпечення комфортних умов для відпочинку та дозвілля мешканців планують створити ще 13 зелених просторів, вісім з яких - сквери, а також один парк.

Такий проєкт рішення сьогодні, 15 вересня, підтримали на засіданні постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин.

За словами Михайла Терентьєва, депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин, за ініціативи Київського міського голови Віталія Кличка продовжується створення нових зелених просторів, адже необхідно облаштовувати сквери та парки у столиці, щоб забезпечити комфортні умови для дозвілля киян та гостей міста.

"Наразі одним з основних завдань міської влади є збереження статусу зеленої столиці. У місті створюються сквери та парки, а також сучасні міські простори для відпочинку. Земельні ділянки з зеленими зонами, які раніше не мали належного догляду, надаються у постійне користування КО "Київзеленбуд" та районним комунальним підприємствам по утриманню зелених насаджень з метою благоустрою та своєчасного догляду за територією", – зазначив Терентьєв.

Депутат додав, що у проєктах рішень передбачено створення тринадцяти зелених просторів на міських локаціях.