У Києві організовують ZooFest «Зустрінь друга»

У суботу, 18 вересня, у Києві на Русанівці влаштовують фестиваль, що може подарувати щастя, – ZooFest «Зустрінь друга». Про це організатори повідомили на фейсбук-сторінці. Відомо, що на фестивалі буде фотовиставка чотирилапих, які шукають родину. А також – безкоштовне чіпування та реєстрація домашніх тварин. Читайте також: Хіти 90-х і парад з чотирилапими. Як Україна відзначить День Незалежності Окрім того, на всіх відвідувачів чекає: Спілкування з котиками та песиками, які шукають своїх люблячих людей і, можливо, саме ви зможете подарувати їм родинний затишок та любов.

Безкоштовне чіпування та реєстрація домашніх тварин.

Фотовиставка носиків, які шукають родину.

Дитячі розважальні зони з цікавими іграми, де майстри аквагриму допоможуть перетворитися хлопчикам та дівчаткам на маленьких котиків, песиків та дракончиків.

Тематичні конкурси, вікторини та участь у благодійному аукціоні.

Цікаві майстер-класи для дітей та дорослих.

Лекції від провідних фахових спеціалістів з ветеринарії, виховання та догляду за домашніми улюбленцями.

Зоо Урок для маленьких відвідувачів.

Благодійний ярмарок з різноманітними товарами для домашніх улюбленців.

Круті знімки на фотозонах з професійними фотографами.

Показові виступи собак. Фестиваль заплановано на 18 вересня, 13:00. Місце проведення – Русанівська набережна. Читайте також: Від роботи у колгоспі до власного бізнесу. Історія рома, який вже 30 років створює натуральну продукцію Нагадаємо, активісти UAnimals врятували качку зі столичного паба. Як ми повідомляли раніше, рух UAnimals підготував «Червону книгу неіснуючих тварин» для дітей. Усі фото: facebook.com/lubyinis.