Останньому жителю садиби Мурашка хочуть відключити електропостачання

Про це сам Глухов написав у Facebook-групі “Врятуємо садибу Мурашків”.

“13 вересня до мене прийшли з перевіркою представники ДТЕК Київські електромережі. З їх слів я дізнався, що до них звернувся Департамент культури КМДА з листом, в якому вимагає відключити від електропостачання будинок 12а на вул. Малій Житомирській“, – написав Глухов.

За його словами, він вчасно сплачує усі рахунки за електроенергію, порушень не знайшли, тому поки що світло не відключили.

“Зараз намагаюсь розібратися, чия це чудова ініціатива?“, – зазначив Глухов.

Як повідомлялося, зараз останнього жителя садиби Мурашко виселяють через суд.

Нагадаємо, 9 листопада, останньому жителю садиби Мурашка, що знаходиться на вул. Малій Житомирській у центрі Києва, відключили усі комунікації. Упродовж 25 років мешканець одного з будинків, київський математик Олександр Глухов рятує історичну пам’ятку у центрі Києва. Глухов відмовився залишати помешкання, бо боїться, що будинки можуть знести, а на їх місці збудують офісний центр. Минулого року кияни вийшли на захист садиби Мурашка і її мешканця.

Влада міста каже, що веде переговори із зареєстрованими у будинку № 12-А мешканцями. І місто запропонувало низку якісних варіантів житла.

За словами головного архітектора проєкту реставрації садиби Мурашка Юрія Лосицького, об’єкти садиби Мурашка планують реставрувати і використовувати для розміщення закладів культури комунальної власності.