За літо в Києві демонтували понад 7 тисяч незаконних рекламних конструкцій

За три місяці літа в Києві силами КП «Київреклама» демонтовано 7038 конструкцій, що не відповідали Правилам розміщення зовнішньої реклами та вивісок, а це понад 100 конструкцій за 1 робочий день. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«За літо працівники Управління з питань реклами в середньому прибирали 111 незаконних рекламних конструкцій за 1 робочий день. Найгучніші демонтажі за цей період: один із найбільших банерів на вулиці Маяковського, площею 555 кв. м, скандальний демонтаж із багаторазовими викликами поліції на Центральному вокзалі та повторні демонтажі на найдовшому проспекті міста – Повітрофлотському», — розповів чиновник.

За його словами, найбільшу кількість незаконної реклами розміщують саме на фасадах будинків.

«Ми розмістили для киян близько 50 програм соціальної реклами, організували онлайн прийом громадян, а також протестували та запустили на початку вересня можливість для операторів зовнішньої реклами обмінюватися первинною документацією в цифровому форматі. Мова йде, зокрема, про обмін бухгалтерськими документами, кожен із яких може містити від 10 до 500 сторінок», – зазначила начальниця Управління з питань реклами КМДА Оксана Поліщук.

Вона підкреслила, що за літо 2021 року в місті демонтували 5000 конструкцій на фасадах, 1185 штендерів, 378 наземних конструкцій, 314 – на опорі, 82 – на даху, а також 79 – на транспорті. За розміщення незаконної реклами виписали 280 адміністративних протоколів.

Також Поліщук зазначила, що в Управлінні з питань реклами КМДА та КП «Київреклама» активно інформують про найактуальніші новини на своїй офіційній сторінці у Facebook. В КМДА наголошують, що правильно оформити вивіску можна, скориставшись буклетом із підказками.