У турнірі “Кубок єднання-2021” на Вишгородщині візьмуть участь 16 команд Київщини

У Вишгородській міській громаді 19 вересня відбудеться відбірковий футбольний турнір "Кубок єднання-2021". Це – всеукраїнські дитячі змагання, організовані Фондом "Тільки разом". Шістнадцять команд з різних громад регіону змагатимуться за право представляти Київщину в фіналі турніру в Луцьку.

Про це, як стало відомо KV, повідомив депутат Київської обласної ради та лідер фракції "За Майбутнє" Ярослава Москаленко у Facebook.Подписывайтесь на новости “КиевVласть”

"Друзі, сьогодні провели нараду з мером Вишгорода Олексієм Момотом щодо підготовки до дитячого турніру, який має пройти у місті 19 вересня. Нагадаю, йдеться про "Кубок єднання-2021" – всеукраїнські футбольні змагання серед дітей віком 10-11 років, ініційовані Фондом Ігор Палиця "Тільки разом". На Київщині організацією цього турніру займається наша команда, тому можете бути спокійними – все пройде на найвищому рівні", – розповів Ярослав Москаленко.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

За словами депутата, разом з очільником Вишгородської громади вони обговорили організаційні моменти. Так, і наразі для участі в турнірі вже зареєструвалося 16 команд, що представляють різні громади Київщини.

"Вважаю це дуже хорошим показником спортивної активності в області, адже йдеться про сформовані команди 10-11-річних дітей. Не кожен професійний клуб може похвалитися наявністю такої команди, а у нас на Київщині ми легко збираємо цілий чемпіонат. Свого часу я створив конкурс Яскраві діти України – конкурс дитячої творчості, яким ми "зшивали” нашу країну після чергових політичних потрясінь. І ось зараз ми знову робимо те ж саме – об’єднуємо нашу країну і нашу молодь, пропонуючи їм якісний спортивний захід загальнонаціонального рівня", – зауважив Москаленко.

І додав, що переможець відбору на Київщині візьме участь у фінальній частині турніру. Закриття змагань відбудеться в Луцьку 26 вересня, куди з’їдуться кращі команди з усіх регіонів – від Луганщини до Закарпаття.

Нагадаємо, як раніше повідомляла KV, на Київщині відбудеться всеукраїнський турнір з футболу для дітей 2010-2011 року народження “Кубок єднання-2021”. Турнір проходитиме з 11 по 26 вересня.

КиевVласть