Планові відключення електроенергії в Київській області 16 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 16 вересня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Чорнобильському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Березань: Пасічний, Шевченка, Горова, Шкільний, Шевченка пров., Новоселиця

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Білоцерківський

Біла Церква: Княгині Ольги, Леваневського

Ремонтні роботи

з 6 по 19 год

Білоцерківський

Біла Церква: Зінченка

Усунення дефекту

з 6 по 19 год

Білоцерківський

Біла Церква: Толстого, Верхня

Терезине: "СТ ""Флора"""

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Терезине: Шевченка, Першотравнева, Космонавтів, Паркова, Садова, Польова, Новоселівська

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Мала Вільшанка: Миру, Миру 2 пров., Шкільна, Перемоги пров., Миру 1 пров., Миру 3 пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Білоцерківський

Біла Церква: Карбишева, "СК ""Первомаєць""", Сухий яр, "CК ""Ветеран""", СК Ветеран, СК Держустанови, Карбишева пров., Сухоярська, "СК ""Сухий яр""", "СК ""Дружба"""

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Чепеліївка: Паркова, Кооперативна, Жовтнева, Тараса Шевченка, Садова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Потіївка: Миру, Надрічна, Житня

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Богуславський

Богуслав: Шевченка, Окружна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Богуславський

Калинівка: Гагаріна, Лісова, Росьова, Корсунська, Росьовий, Лугова

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Богуславський

Калинівка: Гагаріна, Лісова, Росьова, Корсунська, Росьовий, Лугова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Бориспільський

Перегуди: Центральна, Лесі Українки, Вишнева, Мічуріна

Горобіївка: Центральна, Дружби, Незалежності, Лугова, Південна, Польова-Лугова

Сулимівка: Леніна

Сеньківка: Миру, Польова, Невизначена, Масив Ягідний

Займище: Горького, 5 Проектна, Гоголя, 2-га Проектна, Лугова, Лісова, 4 Проектна, Дачна, І.Франка, Нова, Шевченка, Проектна, Польова

Дударкiв: Лугова, 8 Березня, Довженка

Бориспіль: Гоголя, Л.Курбаса пров., Ботанічна, Л.Курбаса, Гончара, Мічуріна

Велика Олександрiвка: Молодіжна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Бориспільський

Сеньківка: Набережна, Миру, Гагаріна, Садова, Лютнева, Калинова

Андріївка: Козацька, Артемівська, Молодіжна, Київська, Стадіонна, Польова, Мантачівська, пров. Стадіонний, Лугова, Щорса пров., Кузнецова, Київський

Артемівка: Сагайдачного, Київська, Чубинського, Котляревського, Марка Вовчка, Гончара, Гоголя, Червоноармійська, Богуна

Гнідин: Нова

Гора: Калинова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Бориспільський

Сеньківка: Миру, Гагаріна, Шевченка, М.Вербицького, Набережна, Нова, П. Чубинського, Садова, Польова, Лугова, Калинова, Лютнева

Бориспіль: Завокзальна, Л.Курбаса

Мартусівка: Бориспільська, Заводська, Дружби, Будівельна, Гагаріна, Каштанова, Виноградна, Мойсеєва

Григорівка: Стасюка, Красилівська, Лісова, Бориспільська

Дударкiв: Незалежності

Перегуди: Центральна

Гнідин: Кравченка

Гора: Івана Котляревського пров.

Вишеньки: Боженка

Мала Стариця: Леніна, Новоселів, Чапаєва, Пархоменка, Михайлівська, Степова

Кучаків: Польова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Бориспільський

Жереб`ятин: Центральна, Заповідна

Воронькiв: Центральна

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Бориспільський

Бориспіль: Польова, Котляревського, О.Пчілки, Пилипа Орлика, Зарічна, Василя Симиренка, Сонячна, Котляревського пров., Сагайдачного пров., Сагайдачного, Крапивницького, Репіна, Пушкіна пров., Петра Сагайдачного пров., Л.Курбаса, Володимирський, Багряного, Дем`яна Кошмана

Старе: Загатка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Бориспільський

Перегуди: Вишнева, Центральна, Мічуріна, Лесі Українки, Жовтнева, Чапаєва, Красилівська

Бориспіль: Володимира Момота

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Бориспільський

Бориспіль: Левадна, Левадний, Фізкультурний пров., Бежівка, Кооперативна, Стеценка, Липова, Глибоцька, Вітрова, Н.Левицького, Ветрова пров., Голосіївська, Дніпровська, М.Залізняка, Приозерна, Нечуя –Левицького пров., Свободи пров., Ганни Каленченко, Городня, Привокзальний, Головатого, Головатого пров., Лесі Українки, Привокзальна, Київський Шлях, Трипільська, Старовокзальна, Голубівка, Лісова, Володимирський, Завокзальна, Шевченка, Деснянська, Зелена, Кибальчича, Мусорського, Довженка, Козацька, Айвазовського, Дружби пров., Салютна, Паторжинського, Франка, Галицька, Данила Галицького, Збанацького, Богдана Ступки пров., Широка, Д. Волошка, Богдана Ступки, І.Мечникова, Дружби народів, Менделєєва, Мечникова, Старовокзальний, Саксаганського, Академіка Вернадського, Софіївська, Мистецька, Академіка Заболотного, Харківська, Мілютенка, Сім'ї Сосніних пров., Коцюбинського пров., С.Сосніних, Сім'ї Сосніних, Лобановського, М. Цветаєвої, Р. Окіпної пров., Магістральна, Спортивна, Спортивний, Вокзальна, Бандуристів

Іванків: Бориспільський, Комарова пров., Джерельна, Федора Петруся, Братуся, Гагаріна, Петруся, Бродівська, Федора Петруся пров., Бориспільська, Шевченка пров., Шевченка, Кобзаря, Фрунзе, Остапа Вишні, Лозова, Польова, Зоряна, Джерельний пров., Нахімова, Невизначена, Харківська

Вишеньки: Шевченка

Кийлiв: Дамба

Гора: Горіхова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Бориспільський

Щасливе: Франка, Надії пров.

Гора: Бориспільська

Ремонтні роботи

з 9 по 19 год

Бородянський

Пісківка: Лісна, Тетерівська, 1-го Травня, Паркова, Нове Селище

Мигалки: Шевченка, Героїв України, Польова, Партизанська, Ставкова, Шкільна, Покровська, Вишнева, Олександра Тищенка, Короленка, Лугова

Бородянка: Ігнатова

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Велика Димерка: Бобрицька, Котляревського, Пушкіна, Калинова, Вокзальна, Котовського, Покровська

Технічне переоснащення

з 8 по 17 год

Броварський

Світильня: Корольова, Захисників, Київська, Набережна, Зарічна, Жовтнева, Макаренка, Обіуха, Шматка пров., Квітнева

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Требухів: Парникова

Світильня: Садова, Зарічна, Обіуха, Квітнева

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Бровари: Олімпійська

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Броварський

Бервиця: СТ "Бервиця", Радянська, Київський, Ювілейний, Ступака, Котовського, Лісова, Радянський, Шевченка, Прип`ятська

Мокрець: Гагаріна, 1-го Травня, Першотравнева, Торлова, Польова, Нова, Леніна, Комсомольська, Дачна, Лісова, Окружна, Залізнична, СТ "Калина", Жовтнева, Вишневський, Вишневий пров., Терешкової, Центральна, Левадна, СТ "Інтурист"

Жердова: М.Онопрієнка

Княжичі: Лісна

Рудня: Лісова

Заворичі: СТ "Заворичі", СТ "Металіст", Лісок

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Броварський

Калита: Малинова, Садова, Гоголя, Турчиновського, Слуківська, Пінчука, Бредака, Квітнева, Кленова, Набережна, Кругова, Коцюбинського, Озерна, Шевченка, Сонячна, Кобзаря, Миру, Молодіжний, Піщана, Піонерський, Спортивна, Першотравнева, Франка, Зернова, Вербова, Кошового, Скока, Нова, Ювілейний, Окружна, Урочище Млин, Чкалова, Шкільний, Піонерська, Бредака пров., Шкільна, Пушкіна, 1-го Травня, Левицького, Кооператив “Дружба”, Польова, Лесі Українки

Опанасів: Калинова, Петрівська, Радгоспна, Слуковський, Лісова, 1-го Травня, Першотравневий

Рудня: Козацька

Красилівка: Павла Тичини

Гоголів: Чернишевського

Заворичі: Вокзальна, Залізнична, Радгоспна, Пляжний, Лугова, Молодіжний, Шкільний пров., Польовий, Тепличний, Сонячна, Травнева

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Васильківський

Васильків: Антонія і Феодосія, Шевченка, Декабристів, Преображенська, Грушевського

Технічне переоснащення

з 8 по 20 год

Васильківський

Іванковичі: Молодіжна, Леніна, Чубаря пров., Ярова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Васильківський

Іванковичі: Садова, Польова, Ворошилова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Васильківський

Велика Солтанівка: Жовтнева, Першотравнева, Колективна, Польова, Вишнева, Ягідний, Набережна, Незалежності, Леніна, Поле, СТ "Руслан", Лісова, Радужна

Мала Солтанівка: Осінній, Осіння, Київська, Садова, Леніна пров., Дачна, Володимирська, Борівський, Борівська, Миру, Гагаріна, Комсомольська, Шевченка, Поповича, Південна, Першотравневий, Миколаївська, Першотравнева, Солов`їна, Зарічна, Лісова, Сонячна, Польова, СТ "Фіалка", СТ "Родіна", СТ "Генетик", СТ "Будівельник -2", Титова, Лугова, Вишнева, Б. Хмельницького, СТ "Тепловик"

Порадівка: Щорса, Жукова, Запорізька, Радгоспна, Центральна, Незалежності, Чапаєва, Гагаріна, Чкалова, Піонерська, Пархоменка, Леніна, Шевченка, Польова, Садова, Нова, Молодіжна, Весняна

Руликів: Травнева, Боженка, Космонавтів, Радгоспна

Васильків: Володимирська, Софіївська, Покровська

Варовичі: Нова

Кодаки: Київська, Лесі Українки, Ювілейна

Скрипки: Набережна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Васильківський

Велика Солтанівка: Жовтнева, Першотравнева, Колективна, Польова, Вишнева, Ягідний, Набережна, Незалежності, Леніна, Поле, СТ "Руслан", Лісова, Радужна

Мала Солтанівка: Осінній, Осіння, Київська, Садова, Леніна пров., Дачна, Володимирська, Борівський, Борівська, Миру, Гагаріна, Комсомольська, Шевченка, Поповича, Південна, Першотравневий, Миколаївська, Першотравнева, Солов`їна, Зарічна, Лісова, Сонячна, Польова, СТ "Фіалка", СТ "Родіна", СТ "Генетик", СТ "Будівельник -2", Титова, Лугова, Вишнева, Б. Хмельницького, СТ "Тепловик"

Порадівка: Щорса, Жукова, Запорізька, Радгоспна, Центральна, Незалежності, Чапаєва, Гагаріна, Чкалова, Піонерська, Пархоменка, Леніна, Шевченка, Польова, Садова, Нова, Молодіжна, Весняна

Руликів: Травнева, Боженка, Космонавтів, Радгоспна

Васильків: Володимирська, Софіївська, Покровська

Варовичі: Нова

Кодаки: Київська, Лесі Українки, Ювілейна

Скрипки: Набережна

Технічне переоснащення

з 10 по 20 год

Вишгородський

Гаврилівка: Ватутіна, Молодіжна, Леніна, Садова, Шевченка, пров. Парковий, Свято-Троїцька, 40 років Перемоги, ГБК "Полісся", Вулиця невизначена

Димер: Соборна

Синяк: Леніна

Вишгород: Шевченка

Вороньківка: Кудрявцева

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів

з 8 по 18 год

Вишгородський

Старі Петрівці: Горіховий, Леніна, Петрівські кручі, Князя Святослава, Заводська, Приморський

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Володарський

Володарка: Жовтневий, Лугова, Дружби, Коцюбинського, Надрічна, Комарова

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Володарський

Володарка: С.Палія, Зв'язківців, Шкільна

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Володарський

Володарка: Зарічна

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Володарський

Капустинці: Набережна, Леніна, Миру, Соборна, Шевченка, Сквирська, Першотравнева, Лесі Українки, Польова

Коржиха: Володарська

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Володарський

Володарка: Кооперативна

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Володарський

Володарка: Миру, Польова, Героїв Чорнобиля

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Володарський

Володарка: Шкільна, Садовий, Волі, Гагаріна, Миру, Кооперативна, Парковий

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Володарський

Володарка: Польова, Польовий пров., Поліська, Підгірна, Вишневий

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Згурівський

Згурівка: Українська, Першотравнева, Медова, Заможний пров., Маяковського, Центральна, Незалежності пров., Котляревського, Кооперативна, Кошового

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Згурівський

Згурівка: Українська, Український, Садова, Садовий, Залізнична, Заможний пров., Зоряний

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Іванківський

Горностайпіль: Інтернаціональна

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Іванківський

Лапутьки: Річкова

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Іванківський

Горностайпіль: В.Правика, Шевченка, Товаровського, Інтернаціональна, Жовтнева, Молодіжна, Чорнобильська, Миру, Першотравнева, Пролетарська, Гагаріна, Пономарьова, Фокіна, Перемоги

Страхолісся: Мостового, Набережна, Кошового, Цвіткова, Ватутіна, Бикова, Калачова, Булгакова, Франка, Польова, Пушкіна, Кудрявцева, Космонавтів, Рибалко, Миру, Лісова, Першотравнева, Жовтнева, Сніжна, Колгоспна

Медвин: Лісова

Лапутьки: Річкова

Губин: Чорнобильська, Гагаріна, Лісовий

Станішівка: Миру

Зорин: Лугова

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Іванківський

Тетерівське: Садова, Шевченка, Зелена

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Ірпінський

Хмільна: Кучерова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Ірпінський

Буча: Чкалова, Вокзальна, Воїнів Інтернаціоналістів

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Крюківщина: Дружби, Франка, Ленінградська площа, Я.Мудрого, Польова, Шкільна, Перемоги, Київська, Жовтнева, Мічуріна, Балукова, Ярова, Ужгородська, Львівська, Шевченка, Чумацька, Червоноармійська, Кірова пров., Археологічна, Пошта, до вимоги, Одеська, Ленінградська, Парникова, Північна, Бузкова, П.Полуботка, Вишнева, Світанкова, Кленова, Соборна, Сахравська, Богуславська

Стоянка: Тичини

Малютянка: Ботанічна

Гатне: Шляхова, В. Швеця, Б.Хмельницького, Трояндова, Салютна, Грушева, Сірка, Чумацька, Кленова, Симоненко, Я.Мудрого, Зоряна, Яблунева, Юності, Каштанова, Бузкова, Шевченка, Барвінкова, Ягідна, Абрикосовий, Археологічна, Абрикосова, Петрівського, Весняна, Соборна, Зелена, Швеця, Прикордонна

Вишневе: Європейська, Промислова, Балукова

Тарасівка: Північний, Островського, Комарова

Новосілки: Нова

Святопетрівське: Петрівського

Боярка: Яблунева

Бобриця: Набережна

Музичі: Леніна

Забір'я: Перемоги

Софіївська Борщагівка: Кошова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Софіївська Борщагівка: Толстого, Микільська, Волошкова, Дачна, Дімітрова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Ходосівка: Соборна, Островського, Степова, Південна, Шевченка, Леніна, Мазепи, Травнева, Квітнева

Усунення дефекту

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Стрітівка: Підгірна, Польова, Богуна, Нова, Чапаєва, Нагірна, Урочище Вовчихи

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Уляники: Уляники, Джерельна, Ярова, Б.Хмельницького, М.Рильського

Ржищів: Комсомольська, Соборна, Освіти, Вишнева, Шевченка, Комарова, Б.Хмельницького, Будівельників, Ярослава Мудрого, Незалежності, Новоселів, Кошового, Героїв Дніпра, Лісна, Фестивальна, Спасо-Преображенська, Зарічна, Монастирська, Ярмаркова, Калинова, Юрія Гладченка, Миру, Київський Шлях, Польова, Наддніпрянська, Білоцерківський, Кагарлицький, Стадіонна, Михайла Грушевського, Мальовнича, Прорізна

Балико-Щучинка: Героїв Дніпра, Харківська, Придніпровська, Задорожнього, Лесі Українки, Білодіда, Гагаріна, Козирева, Туриха, Комарівська, Ватутіна, Польова, Шкільна, Центральна

Кагарлик: Комунарська, Котляревського

Півці: Центральна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Макарівський

Осиково: КТП в полі, Горького, Чапаєва, Ватутіна, Київська, Ватутіна пров., Івана Мазепи, Садова, Лугова, Травнева, Лісна, Абрикосова, Квітнева

Лишня: Польова, Шевченка, Київська, 40 років Жовтня, Київський, Запорізька, Кар'єрна, КТП в полі, Садова

Мостище: Щорса, Рибчин Яр, Шевченка, Осиківська, Кірова, КТП в полі, Лісова

Технічне переоснащення

з 9 по 17 год

Макарівський

Бишів: Новоселицька, Римаря

Ремонтні роботи

з 9 по 17 год

Макарівський

Бишів: Шевченка, Польова, Гайок, Київська

Ремонтні роботи

з 9 по 17 год

Макарівський

Бишів: Брусилівська, Степова, Новоселицька, 1 Травня, Гайок, Жданова, Римаря, Київська

Ремонтні роботи

з 9 по 17 год

Макарівський

Горобіївка: Калинова, Зарічна

Бишів: Новоселицька

Ремонтні роботи

з 9 по 17 год

Макарівський

Бишів: Шевченка, Сонячна, Набережна, Польова

Ремонтні роботи

з 9 по 17 год

Миронівський

Миронівка: Бузницького, Перемоги, Соборності, Шкільний, Першотравневий, Приймака пров.

Підключення/відключення споживачів

з 8 по 17 год

Миронівський

Миронівка: Захарченка, Соборності, Захарченка пров., Стрілецька, Аверіна, Трансформаторна, Старченка, Енергетиків, Миронівка, Стрільця

Росава: Шкільний, Центральна, Київська, Шевченка, Нова, Острівний, Шкільна, Тракторна, Новосілка, Юрія Яценка, Травневий, Молодіжний, Польова, Підгірний, Берегова, Набережна

Владиславка: Набережна

Пустовіти: Пустовіти

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Обухівський

Козин: Солов'яненка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Обухівський

Козин: Київська, Урожайна, Мистецька, Солов'яненка, Миру, Шевченка, Озерна, Садова, Рудики, Нова, Вереснева, Тихий, Прикарпатська, Лугова, Луговий пров., ж/м “Козинський”, Пайова, Набережно-Лугова, СТ “Ватра”, Сосновий, Гостинний, СТ “Лужок”, Городній пров., ж/м Рудики, пров.Озерний, пров. Київський, Придорожна, Вересневий, Лобановського, Дачна

Плюти: Малишка, Плютовська, Лугова, Пархоменка, Невизначена, Сосновий, Ж/м Лісовий, СТ “Луговий”, ж/м “Лісовий”, вул. Лісова, пров. Січневий, Серпневий

Українка: Лугова, Юності, Соснова, Київська, СТ "Вычислитель", СТ “Ватра”, СТ “Лужок”, СТ “Орія”, СТ “Дубок”, ГО "Спілка співвласників "Левада"", СТ “Луговий”

Обухів: Каштанова, Київська, Лукавиця ж/м

Київ: Старообухівська

Нещерів: Садова

Романків: Лісова

Мала Вільшанка: Горького, Садова, Васильківська

Красна Слобідка: Шевченка

с/рада Старобезрадичівська: СТ Пролісок

Тарасівка: Шевченка

Кулі: Вишнева

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

П.-Хмельницький

Віненці: Набережна, Жовтневої Революції, Жовтневої Революції пров., Набережна пров., Колгоспна, Ветеранів

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Жовтневе: Урожайна, Кравченка, Молодіжна

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Строкова: Центральна, Колгоспна, Лісова, Піщана, Польова

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Помоклі: Страдного, Зарічна, Луговий, Лугова, Берегова, Дружби, Жовтнева

Жовтневе: Шевченка

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Соснівка: Миру, Польова

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана

Пологи-Чобітьки: Радянська

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Помоклі: Б.Хмельницького, Радянська, Жовтнева, Лісна, Перемоги, Піщана, Травнева

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Чирське: Київська, Набережна, Підгірна

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

П.-Хмельницький

Ташань: Переяславська, Шевченка, Житника, Лугова, Леніна, Перемоги, Польова

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Рокитнянський

Савинці: Шкільна

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Савинці: Шкільна, Жовтнева, Українська

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Житні Гори: Центральна, Набережна, Садова

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Рокитне: Заводська, Надрічний, Жовтнева, Незалежності, Шевченка пров., Кам'яний, Ярослава Мудрого

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Сквирський

Сквира: Мічуріна, Піщана, Шевченка, Мічуріна пров., Лугова, Проектна

Усунення дефекту

з 8 по 17 год

Сквирський

Безпечна: Лисенка, Коцюбинського, Шевченка, Квітнева, Садова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ставищанський

Ставище: Гаврилова, Цимбала Сергія, Покровська, Маслозаводська, Кравченка, Горіхова, Ватутіна, Польова

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Ставищанський

Ставище: Куніцького, Першотравнева, Першотравневий, Цимбала Сергія

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Ставищанський

Ставище: Партизанська, Солов`їна, Заводська, Козацька, Лугова, Заводський

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Ставищанський

Ставище: Промислова, Межигірська, Межигірський, Сагайдачного, Київська, Тракторна, Михайлівська, Енергетична

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Ставищанський

Іванівка: Івана Мазепи, Поштова, Сім'ї Демуцьких

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Ставищанський

Іванівка: Івана Мазепи, Поштова, Сім'ї Демуцьких

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Таращанський

Тараща: Виговського Івана, Коцюбинського Михайла, Пилипченка, Молодіжна, Білоцерківська, Таращанського Полку, Сікевича Володимира, Полуботька, Борідченка, Орликівка, Франка, Героїв Небесної Сотні, Видна, Михайлівська, Івана Мазепи

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Таращанський

Тараща: Санаторний, Штельмаха, Батюка, Софіївська, Санаторна, ЧУбинського Павла, Лисогірська, Бажана, Дачна, Дорошенка Петра, Калинова, Левади, Сковороди Григорія, Чехова

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Таращанський

Тараща: Липнева, Сагайдачного Петра, Б.Хмельницького, Остапа Вишні, Гаражний, Білоцерківська, Олени Пчілки, Набережна, Вишнева, Мулівська, Партизанська, Дружна

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Таращанський

Кирдани: Іскрівська, Перемоги, Набережна, Козача, Іскрівський пров., Пролетарська

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Таращанський

Кирдани: Лугова, Набережна, Лісова, Пролетарська, Колгоспна, Польова

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Таращанський

Дубівка: Благовіщенська, Богуславська, Богуславський, Благовіщенський

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Таращанський

Тараща: Б.Хмельницького, Польовий, Козаківка, Тесленка, Січнева, 1-го Травня, Дільничий пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Тетіївський

Тетіїв: Панченка пров.

Дзвеняче: Степова, Польова, Гагаріна, Вишнева, Набережна, Зарічна, Центральна

Михайлівка: Центральна, Жовтнева, Перемоги, 8 Березня, Миру, Квітнева, Шевченка, 1-го Травня, Лісова, Садова

Тарасівка: Залізнична

Теліжинці: Першотравнева, Чепури, Набережна, Гориста, Вишнева, Лісова, Перемоги, Зарічна, Гагаріна, Нова, Шевченка, Миру, Молодіжний, Молодіжна, 60-річчя Жовтня

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Тетіївський

Галайки: Жовтнева, Ватутіна, Шкільна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Фастівський

Фастів: Галафеєва, Матросова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Фастівський

Фастів: Галафеєва, Ковпака, Пожежний, Буйка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Фастівський

Фастів: Мічуріна, Набережна, Січових Стрільців, Героїв України пров., Челюскінців, Комарова, Мічуріна пров., Героїв України, Урочище Казнівське

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Чорнобильський

Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.