У Києві відбувся турнір імені Сергія Ателькіна

Sport News

9 жовтня на НТК імені В. Баннікова в Києві відбувся Дитячий футбольний турнір імені Сергія Ателькіна

Участь у змаганнях узяли 60 дітей віком 7–8 років, які тренуються в Shakhtar Football School у Києві, Броварах і Вінниці.

Турнір було проведено у 2 етапи. На першому учасники спробували свої сили в розважальних футбольних конкурсах, а другий був ігровим – у 2 групах по 6 команд, що було названо прізвищами ексгравців, які виступали за «Шахтар» разом із Сергієм Ателькіним (Бахарев, Бєлік, Вірт, Воробей, Зубов, Ковальов, Леонов, Матвєєв, Орбу, Попов, Старостяк, Шутков).

– На мій погляд, Сергій – один з найкращих гравців, що вписав своє ім’я в історію клубу, – говорить воротар «Шахтаря» 1990–2000-х Дмитро Шутков. – Ми були знайомі від 16 років. Перше й основне, що можу про нього сказати, – це справжній боєць. Хочу відзначити його людські якості: прямий, завжди говорив як є, за спиною ніколи не шептався. Ателькін – людина із шахтарським характером: народився в шахтарському містечку, родина мала стосунок до гірницької праці, і сам він навчався в гірничому технікумі. У нього все було пов’язано і з професією, і з командою «Шахтар». Приємно, що проводиться такий турнір пам’яті Сергія.

Третім призером турніру імені Ателькіна стала команда «Старостяк», другим – «Ковальов», а перемогу здобула команда «Воробей». Усі учасники отримали подарунки. Дітей нагороджували дружина Сергія Ателькіна Анастасія, син Кирило, який зараз грає за команду Академії U15, і легенди «Шахтаря» Дмитро Шутков, Андрій Воробей та Олексій Бєлік.

– Величезна подяка ФК «Шахтар», адже це чудова пам’ять про мого чоловіка. Дай Боже, щоб люди пам’ятали, щоб зростало більше талантів, які зможуть також бути нападниками, захисниками… Побільше людей, які любитимуть «Шахтар» так само, як любив Сергій, – сказала Анастасія Ателькіна.