Перевірки перевізників тривають: з вулиць Києва приберуть 172 нелегальні маршрутки

Большой Киев

Як розповів заступник голови КМДА Костянтин Усов, рішення про розірвання ухвалили за результатами перевірки документів в рамках аудиту з боку Департаменту внутрішнього фінансового контролю КМДА.

За його словами, на попередні конкурси порушники подавали сфальшовані дані: невірно вказували держномери, пасажиромісткість автобусів, період оновлення автопарку, інформацію щодо екологічності машин.

Також, каже Усов, на конкурс заявляли одні автобуси, а документи підкладали на інші.

Щоб не допустити провокацій і фізичного знищення ще не перевірених документів, Комунальна служба перевезень посилила охорону підприємства. Аудит триває, до бурхливої реакції маршруточної мафії готові. Спроби саботажу перевезення киян лише змусять мерію діяти більш рішуче”, – зауважив чиновник. Він додав, що контроль за дотриманням законодавства у сфері автотранспорту – на Мінінфраструктури та МВС та запропонував проведення спільних заходів контролю.

Нагадаємо, влада Києва посилила вимоги до маршрутних перевізників. Серед нових умов – забезпечення більшої доступності автобусів для маломобільних пасажирів та людей із інвалідністю, заборона звукового та візуального забруднення, наявність не менше 5 спеціальних кнопок зупинки на вимогу тощо. Невдовзі одному із перевізників, який виграв конкурс на роботу за новими умовами і презентував новий транспорт, розгромили нові маршрутки з людьми. “Озброєні” термометрами і бодікамерами інспектори вже почали перевіряти якість перевезень у маршрутках. Через це перевізники судитимуться з КМДА.