Киян просять допомогти порахувати безпритульних тварин у місті: деталі

Большой Киев

Про це повідомили на Facebook-сторінці заходу.

Організовує програму – Центр захисту тварин. Розрахунок кількості безпритульних тварин дасть можливість оцінити ефективність Міської цільової програми та у подальшому коригувати програму. Це дасть змогу більш ефективно діяти та вирішувати проблеми, що пов’язані з безпритульними тваринами на вулицях Києва. Тому киян запрошують долучитися до програми.

Для того щоб стати учасником необхідно: Мати смартфон з версією Android 8 або вище з GPS та мобільним інтернетом (платформа Apple та нижчі версії Андроїд не підтримуються);

Зареєструватись за посиланням. Для підрахунку учасник переміщується містом та фіксує безпритульних/потенційно безпритульних собак і котів. Трек учасника та зареєстровані тварини автоматично передається на сервер і адміністратори публікують проаналізовані дані онлайн.

Підрахунок організовано за підтримки Міжнародної коаліціі управління тваринами та на базі розробленої методології та платформи підрахунку безпритульних тварин TALEA.

До слова, благодійна виставка безпородних котів відбулася у одному із павільйонів на ВДНГ. І на думку організаторів, вона була дуже успішною, адже за перший день у сім’ї забрали 71-го котика, за другий ще 62.