Продуктовий ярмарок та манікюр. Київське метро влаштувало акцію проти незаконної торгівлі

UA: Cуспільне мовлення

Київський метрополітен влаштував акцію, направлену проти нелегальної торгівлі. Для цього, організатори влаштували у вагонах метро продаж продуктів, мобільний манікюрний салон та перукарню.

"Візуалізували у що може перетворитися метро, якщо ми будемо підтримувати нелегальну торгівлю своїми гривнями. Концентрат всього, що ми бачимо щодня, паралельно слухаючи заклики не жертвувати кошти невідомим особам та не купувати товари у невстановлених місцях та дотримуватися правил", — написала заступниця голови КП "Київський метрополітен" Наталія Макогон.

Вона закликала людей нічого не купувати у невстановлених для цього місцях.

"Переконана, що музика має бути у концерт-холах (@jery heil, збирай стадіони), торгівля у торгових центрах або фермерських крафтових рядах, та й всі інші послуги у салонах, магазинах і точно не в метро", — відзначила Макогон.

Читайте також Таємниці київського метро: як виникла та розвивалась столична підземка

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!