КМДА відкрила прийом заявок для участі в енергоефективній програмі «70/30»

Київ media

Із 12 жовтня розпочинається прийом заявок для участі у міській конкурсній програмі енергоефективних проектів «70/30» у 2022 році. Про це нагадують в КМДА.

Зазначається, що програма дозволяє мешканцям житлових будинків, у яких створені ОСББ та ЖБК, «здійснити енергоефективні заходи та вплинути на вартість комунальних послуг шляхом співфінансування: 30% оплачують мешканці, а 70% – міський бюджет». Повідомляється, що за відповідне рішення про старт прийому заявок проголосували члени конкурсної комісії.

В КМДА нагадують, що програма «70/30» працює вже понад 7 років. До конкурсу допускаються проекти, за умови гарантування об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку та членами кооперативного будинку оплати не менше 30% від загальної вартості робіт.

До переліку робіт, що можуть бути виконані у будинку належать:

встановлення будинкових приладів обліку теплової енергії на опалення/гаряче водопостачання;

реконструкція теплових пунктів та встановлення нових індивідуальних теплопунктів;

теплоізоляція, капітальний ремонт дахів та підвальних перекриттів;

заміна вікон та дверей у місцях загального користування на енергозберігаючі;

модернізація та заміна внутрішньобудинкових інженерних мереж;

утеплення фасадів;

заміна освітлювальних приладів на енергоефективні та/або встановлення датчиків руху для регулювання освітлення у місцях загального користування;

реконструкція систем теплопостачання та/або гарячого водопостачання із застосуванням відновлюваних чи альтернативних джерел енергії;

капітальний ремонт або технічне переоснащення внутрішньобудинкового електричного обладнання.

Отримати консультацію можна направивши свої питання на електронну адресу: 70na30kyiv@ukr.net.

В КМДА попереджають, що прийом заявок здійснюється за попереднім записом за тел.: (044) 279 81 86. Після підтвердження запису конкурсні пропозиції приймаються в приміщенні Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА за адресою: вул. Велика Житомирська, 15-А, каб. 13-14.