День захисників і захисниць України: які заходи відбудуться в Києві

АСПІ

До Дня захисника 14 жовтня в Києві відбудеться низка заходів. Також перед тим, 13 жовтня, ЗСУ проведуть показ сучасного озброєння.

У середу, 13 жовтня, на Михайлівській площі і Володимирському узвозі у Києві Управління військової служби правопорядку Збройних сил проведе показ сучасних зразків озброєння і технічних сил безпеки і оборони. Про це інформують Українські новини.

У четвер, 14 жовтня, очікується проведення 8 заходів. З 16:00 до 18:00 "Громадська спілка "Рух ветеранів України" проведе Марш до Дня захисників України за маршрутом парк Тараса Шевченка - вул. Шевченка - вул. Хрещатик - Майдан Незалежності. До участі у заході заявлено 10 тис. осіб.

З 9:00 до 13:00 за маршрутом Михайлівська площа - вул. Володимирська - вул. Хрещатик - вул. Грушевського - Паркова дорога - вул. Лаврська - Музей історії України у Другій світовій війні громадська організація "Центр гуманітарних місій" проведе другий щорічний велопробіг до Дня захисників і захисниць України

Громадянська організація "Правий сектор" проведе марш на честь свята Покрови Богородиці в пам'ять героїв Української повстанської армії з 11:30 до 17:00. Заявлена кількість учасників - 3 тис. людей, маршрут: пам'ятник Тарасу Шевченку - бульвар Шевченка - вул. Хрещатик - Майдан Незалежності. "Правий сектор" також проведе святковий захід на Андріївському узвозі на 100 осіб.

Цивільний союз "Творче патріотичне об'єднання" Музичний батальйон" проведе урочисте відкриття Пам'ятного знака захисникам України, загиблим за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, в Куренівському парку (проспект Бандери, 5). Благодійний фонд "Армія СОС" проведе предметно-документальну виставку "На лінії вогню" на Михайлівській площі. Київська міська організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" проведе виставку-ярмарок на площі Івана Франка. "Громадянська організація" Всеукраїнська організація "Інтелектуальна Україна" проведе Всеукраїнський молитовний майдан на Софійській площі з 13:00 до 15:00.

ASPI news повідомляло, минулого року патріоти у річницю створення УПА пройшлися центром Києва з нагоди Дня захисника України та висловили умови теперішньому президенту. Також під Офісом президента у Києві проходив марш патріотів з нагоди Дня захисника України.