З 21 жовтня невакциновані жителі Київщини не зможуть користуватись громадським транспортом

КиевVlast

Кабінет Міністрів передбачив посилення правил для пасажирських перевезень міжрегіонального сполучення у регіонах, де встановили “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епіднебезпеки. Йдеться як про регулярні, так і про нерегулярні перевезення.

Про це KV дізналася з повідомлення пресслужби Київської облдержадміністрації (КОДА).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” “Із 21 жовтня жителі Київщини не зможуть вільно користуватись громадським транспортом. Їм потрібно бути мати при собі або COVID-сертифікат, або негативний ПЛР- чи експрес-тест. На такі кроки Уряд був вимушений піти через збільшення кількості хворих”, – повідомив заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олег Торкунов.

Відтак водії, члени екіпажу та пасажири повинні будуть мати один із вказаних документів:

документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; для регіонів “жовтого” рівня – документ, що підтверджує отримання хоча б однієї дози дводозної вакцини;міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях,негативний результат тестування методом ПЛР або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка порталу “Дія”;негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тест на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

Зазначається, що ці обмеження набудуть чинності з 21 жовтня. Проте вони не будуть стосуватись неповнолітніх пасажирів.

Діти до 18 років зможуть користуватись громадським транспортом у поїздках між регіонами без пред’явлення негативних тестів на COVID-19 та сертифікатів чи міжнародних свідоцтв про щеплення. Для дітей віком від 12 років залишається обов’язкове правило використовувати захисні маски під час перебування у громадських місцях, зокрема транспорті.