Війна КМДА та перевізників: Київ прибере з вулиць 172 маршрутки

Судебно-юридическая газета

Київ розірвав договори на 21 автобусному маршруті та прибирає з вулиць 172 маршрутки з підробленими документами. Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов. На ці маршрути будуть спрямовані компенсаторні сили Київпастрансу й інших приватних перевізників.

Рішення про розірвання ухвалили за результатами перевірки документів в рамках аудиту з боку Департаменту внутрішнього фінансового контролю КМДА.

«На попередні конкурси порушники подавали сфальшовані дані: невірно вказували держномери, пасажиромісткість автобусів, період оновлення автопарку, інформацію щодо екологічності машин», – пише посадовець.

Тобто на конкурс заявляли одні автобуси, а документи підкладали на інші. Щоб не допустити провокацій і фізичного знищення ще не перевірених документів, КСП посилила охорону підприємства.

Також Усов наголошує, що аудит триває, до бурхливої реакції маршруточної мафії готові. Спроби саботажу перевезення киян лише змусять мерію діяти більш рішуче.

Крім того, «Судово-юридична газета» писала, що у Києві війна перевізників і КМДА: маршрутники подали в суд через перевірки.

Додамо, що у центрі Києва на тиждень перекриють рух транспорту.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Youtube Право ТВ, щоб бути в курсі найважливіших подій.