Планові відключення електроенергії в Київській області 13 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

КиевVlast

Завтра, 13 жовтня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Морозівка: Маяковського пров., Героїв Небесної Сотні, Космічний, Садова, Новоселів пров., Гагаріна, Новоселів, Коцюбинського пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Баришівський

Гостролуччя: Шевченка, Гагаріна, Жовтнева, Франка, Трубіжський, Молодіжна, Паркова, Садова, Центральна, Озерний, Лісова, Ватутіна, Мічуріна, Зелена, Польова, Ломоносова, Квіткова, Сонячний, Дачна, Чкалова, Лесі Українки, Пушкіна, Космонавтів, Сонячна, Вишневий, Вишнева, Лугова, Луговий, Якова Богдана, Миру, Яблунева

Ремонтні роботи

з 22 по 7 год

Баришівський

Селище: Урочище Сосна, Козацька, Шкільна, Паризької Комуни, Київська, Лесі Українки, Б.Хмельницького, Першотравнева, Набережна, уроч. Бірки, З.Космодем'янської, Буковинська, Ужгородська, Трубізька, Лівобережна, Космонавтів, Чкалова, Трубіжський, Вереснева, Ватутіна, Ватутіна пров., Черновицька, Польова, Молодіжна, Польовий, Халаїма Григорія

Березань: Шевченків шлях

Ремонтні роботи

з 22 по 7 год

Баришівський

Рудницьке: Шевченка, Черняхівська, Гагаріна, Лесі Українки, Жукова, Церковна, Кірова, Леніна, Рудницька, Щорса, Тичини, Гайова, Тарасенківка, Черняхівський, Зарічанська, Дружби народів, Донецька, Шахтарська, Будівельників, Польова, Лісова, Миру

Баришівка: Центральна

Лук’янiвка: Гагаріна, Суворова, Садова, Миру, пров. Парковий, Шевченка, Чернігівська, Кирпоноса, Щастя, Вербова

Селище: Буковинська, Польовий, Ватутіна, Польова, Ужгородська, Закарпатська, Черновицька

Ремонтні роботи

з 22 по 7 год

Білоцерківський

Біла Церква: Новосельська, Сонячна, Степана Бандери, Залузька, Новосільський

Ремонтні роботи

з 6 по 19 год

Білоцерківський

Біла Церква: Новосельська, Сонячна

Ремонтні роботи

з 6 по 19 год

Білоцерківський

Біла Церква: "Селекційна станція ""Олександрія""", Сквирське Шосе

Фурси: Олександрійська

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Білоцерківський

Біла Церква: Івана Гонти пров., Котляревського, Євгена Деслава, Дмитра Яворницького завулок, Івана Богуна пров., Зарічанська, Степана Бандери, Миколи Вінграновського пров., Івана Сірка пров.

Виконання приєднання клієнтів

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Йосипівка: Незалежності, Молодіжна, Польова, Проїздна, Новоселиця, Вулиця невизначена

Іванівка: Перемоги, Затишна, Квітнева, Дружби, Миру, Франка, Злагоди, Шевченка, Молодіжна, Зоряна, Першотравнева, Центральна, Васильківська, Польова

Сухоліси: Польовий, Польова

Узин: Озерна, Ярослава Мудрого, Василя Стуса, Гоголя, 8 Березня, Київська, Коцюбинського пров., Коцюбинського, Шевченка, Незалежності, Незалежності пров., Поповича

Павлівка: Садова, Осіння, Шкільна

Красне: Травнева, Вишнева, Шевченка, Урицького, Хоздвір, Центральна, Слобода

Степок: Миру

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Сухоліси: Садова, Перемоги, Польова, Ферма, Хоздвір

Узин: Асфальтний завод

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Узин: Заводська, Набережна, Богдана Хмельницького, Незалежності, Пушкіна, Володимира Симиренка, Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Біла Церква: Академіка Вула, Академічний, 1 Піщана, Студентський, Героїв Чорнобиля

Усунення дефекту

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Біла Церква: Євгена Деслава, Ставищанська, Селянська, 1 Піщана, Піщана, Максима Залізняка, Дружби

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Богуславський

Богуслав: Сонячна, Лугова, Чехова, Ватутіна, Толстого, Толстого пров., Ярова, Корольова

Підключення/відключення споживачів

з 8 по 20 год

Богуславський

Богуслав: Мисайлівська, Андрія Зозулі, 50 років Перемоги, Богуславка, М.Гризун, Малишко, М.Гризун пров., Богуславка-2, 50 років Перемоги пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Бориспільський

Артемівка: Малишко, Київська, Богуна, Зарічна, Грушевського, Червоноармійська, Котляревського, Гоголя, Дорошенка, Лесі Українки, Щорса, Сагайдачного, І.Нечая пров., Травнева, Довженка, Гончара, Київський, Молодіжна, Чубинського, Сагайдачного пров., І.Нечая, Озерна, Дружби, Будьоного пров.

Щасливе: Фестивальний

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Бориспільський

Воронькiв: Київська, Красна, Київський пров., Вишнева, Миру, Миру пров., Першотравнева, Українська, Дніпровська, Дружби, Слобідська, Центральна, М. Карпенка, Ватутіна, Слобідський

Процiв: Центральний, Моцака, Центральна, Савонівська, Гагаріна пров., Світанкова, Світанковий пров., Савонівський пров., Івана Кудрі, Хутірська, Кодіївська, Дружби, Шевченка, Садова, Шевченка пров., Вишнева, Кудрі пров., Панська, Софіївська, Веселкова, Пролісок, Жовтнева, Травнева, Веселковий, Галицький майдан, Гагаріна, Пасічна, Кана, Б.Хмельницького, Висока дамба, Богдана Хмельницького пров., Сагайдачного, Солов'їна, Сонячна, Городницька, Яблунева, Березова

Щасливе: Фестивальний

Нестерівка: Комінтерна

Петропавлівське: Малинова

Вишеньки: Садова

Ревне: Бориспільська

Бориспіль: Сагайдачного

Головурiв: Вишнева

Горобіївка: Дружби

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Бориспільський

Гнідин: Соснова, Гагаріна, Лісовий, Нова, Вишнева, Заводський, Сосновий пров., І.Франка, Приозерна, Козацька, Центральна, Соснова (не використовувати), Пасічна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бориспільський

Вишеньки: Партизанська, Леніна, Горького, Козацька, Короленка, Центральна, Шевченка, Патона, Братів Ганжів, Б.Хмельницького, Дружби народів, Героїв Космосу, Берегова, Урожайна, Франка, Петровського, Грушевського, Боженка, Тороківська, Ковпака, Лозова, Лозовий, Багринівська, Придніпровська, Жертв Революції, Ялтинська, Приозерна, Гоголя, Кошового, Вулиця невизначена, Щорса, Ожинна, Пушкіна, Лан, Кар'єрна, Храмова, Лесі Українки, Гагаріна, Набережна, Чубинського, Зоряна, Київська, Вербова, Чорновола, Юності, Гайовий, Садова, Нова, Лугова, Оболонська, Прирічна, Затишний пров., Дамба-3, Вербицького, Котельникова, Молодіжна, Березнева, Березняківська, Рогова, Шовковична, Котовського пров.

Процiв: Дружби

Гнідин: Урочище Млиново, Юрія Вербицького, Калинова, Сагайдачного, Садова, Соборна, Кравченка, Лісова, Нова, Механізаторів, Озерна, Берегова, Лісовий, Гагаріна, Л.Українки, Бортницька, Чубинського, Сонячна, Анни Хаткіної, Зелена, Кравченка пров., Вчительська, А. Маринченка, Салютна, Буркута, Урочище Пасічна, Урочище Гатне, Лугова, Онищенка, Закарпатська, Заводська, Шкільний, Шкільна, Механізаторів пров., Вишеньківська, пров. Сонячний, Мисливська, Зелений пров., Шевченка пров., Східна, Пасічна

Бориспіль: Котляревського

Кийлiв: Набережна, Дніпровська

Київ: Михайла Коцюбинського

Старе: Заводська

Щасливе: Садова

Мартусівка: Бориспільська

Дударкiв: Бориспільська

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бориспільський

Ревне: Київська, Центральна, Столична, Миру

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бориспільський

Ревне: Садова

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бориспільський

Воронькiв: Дачна, Берегова

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бориспільський

Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров.

Ремонтні роботи

з 9 по 18 год

Бориспільський

Гора: Франка, Бориспільська, Шкільна

Ремонтні роботи

з 9 по 19 год

Бородянський

Рубежівка: Чкалова

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бородянський

Пісківка: Новоселиця, Дачна, Руднянська, Паркова, Квітнева, Гоголя, Тетерівська, Лісна, Набережна, Ватутіна, Щаслива, провул. Набережний, Центральна, Миру, Ковпака, Лугова, Весняна, Жовтнева

Мигалки: Героїв України, Молодіжна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бородянський

Озера: Партизанська, 1-го Травня, Першотравнева, Шевченка, Михайлівська

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бородянський

Бородянка: Семашка, Леніна, Паркова, Центральна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бородянський

Рубежівка: Чкалова

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бородянський

Мар'янівка: Мар’янівка

Раска: Раска

Пісківка: Лісова Поляна, Лісна, Санаторна, 1-го Травня

Усунення дефекту

з 10 по 15 год

Броварський

Зазим'є: Нова, Лісова, ТОВ "Обрій", Заплавна, Стуса, Березівка, Лесі Українки, П. Дорошенка, Джерельна, Пролетарська, Радченка, Тростянецька, Сагайдачного, Вишнева, Дубрівка, Берегова, Молодіжна, Осіння, Пухівська, Савичанська, Садова, Мельника, Ватутіна, Деснянська, Кірова, Новоселиця, Травнева, Київська, Придорожна, Підлісна, Н.Барбон, Залізнична, Східний, Лугова, Деснянський, Шевченка, Марущака, Гагаріна, Стара Гать, Осинки, Незалежності, Ковалевська, Богуна, Довженка, Приозерна, Грушевського, Квітнева, Райдужна, Березова, Терешкової, Озерна, Озерний, Яблунева, Будівельників, Щорса, Липнева, Новий, Каштанова, Михайлівська, СТ "Зазим'я -18", Мирний, Троїцька, Мистецька, Слов’янська, Гута Лісова, Промислова, Зарічна, Зелена, Затишна, Польова

Погреби: Садова, Гагаріна, А. Пасіченка, Лугова, Теплична, Мічуріна, Польова

Пухівка: Радгоспна, Деснянська, Щорса, Леніна, Леніна пров., Шевченка, Лісовий, Промислова

Семиполки: Шевченка

Калита: Малинова

Красилівка: Привітна

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Броварський

Княжичі: Свободи, Стогнія, Соборності, Нова, Стогнія пров., Лісна

Технічне переоснащення

з 8 по 17 год

Броварський

Світильня: Корольова, Захисників, Київська, Набережна, Зарічна, Жовтнева, Макаренка, Обіуха, Шматка пров., Квітнева

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Требухів: Парникова

Світильня: Садова, Зарічна, Обіуха, Квітнева

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Заворичі: Пляжний, Лугова, Молодіжний, Шкільний пров., Польовий, Тепличний, Сонячна, Травнева

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Васильківський

Крячки: Центральна, Енергетиків, Матросова, Авіаторів, Кривова, Сосновий, Народна, Прорізна, Межова, Центральний, Святкова, Кленова, Паркова, Верхня, Березанська

Глеваха: Південна

Васильків: Декабристів, Радянська, Маяковського, Миколи Бурки пров., Космонавтів, Волошковий пров., Волошкова, Польова, Маяковського пров., Пилипа Орлика, Комарова пров., Миколи Бурки, Комарова, В/М 11, Бурки, Тракторна

Березанщина: Народна, Щаслива, Радгоспна, Кривова, Ковшевацького, Лісова, Київська, Сонячна, Бузкова, Миру, Озерний пров., Трипільська, Набережна, Пархоменка, Львівський, Львівська, Весняна, Науки, Яблунева, Васильківська, Яблуневий пров.

Путрівка: Вулиця невизначена, Траса Київ-Одеса, Софіївська, Польова, Ковшевацького, Путрівська, Підлісний, Бульварний

Кобці: Злагоди, Лісова, Ковшевацького, Зелена, Спортивна, Сонячний

Калинівка: Залізнична

Усунення дефекту

з 8 по 18 год

Васильківський

Вінницькі Стави: Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Васильківський

Вінницькі Стави: Зарічна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Васильківський

Устимівка: Лісова, Комінтерна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Васильківський

Велика Солтанівка: Жовтнева, Першотравнева, Колективна, Польова, Вишнева, Ягідний, Набережна, Незалежності, Леніна, Поле, СТ "Руслан", Лісова, Радужна

Мала Солтанівка: Осінній, Осіння, Київська, Садова, Леніна пров., Дачна, Володимирська, Борівський, Борівська, Миру, Гагаріна, Комсомольська, Шевченка, Поповича, Південна, Першотравневий, Миколаївська, Першотравнева, Солов`їна, Зарічна, Лісова, Сонячна, Польова, СТ "Фіалка", СТ "Родіна", СТ "Генетик", СТ "Будівельник -2", Титова, Лугова, Вишнева, Б. Хмельницького, СТ "Тепловик"

Порадівка: Щорса, Жукова, Запорізька, Радгоспна, Центральна, Незалежності, Чапаєва, Гагаріна, Чкалова, Піонерська, Пархоменка, Леніна, Шевченка, Польова, Садова, Нова, Молодіжна, Весняна

Руликів: Травнева, Боженка, Космонавтів, Радгоспна

Васильків: Володимирська, Софіївська, Покровська

Варовичі: Нова

Кодаки: Київська, Лесі Українки, Ювілейна

Скрипки: Набережна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Васильківський

Борисів: Вишнева, Боженка, Матросова, Зелений, Боженка пров., Ставкова, Вишневий

Залізне: Народний

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Залізне: Горовий, Польовий, Вишнева, Народна, Мічуріна, Садова, Кошового, Комарова, Подільська

Борисів: Клименка

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Велика Бугаївка: Незалежності

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Мала Бугаївка: Мальовнича

Дерев'янки: СТ "Берізка", Дерев'янка

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Мала Бугаївка: Мальовнича, СТ "Мала Бугаївка", СТ "Мрія", Озерна

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Лосятин: Шевченка, Ватутіна, Мічуріна, Короленка, Набережна, Сонячний пров., Франка пров., Вишневий пров., Узинська, Пугачова пров., Центральна, Радянська

Саливонки: Леніна, Тракторна

Пінчуки: Шевченка

Степове: Польова, Молодіжна, Садова

Гребінки: Білоцерківська, Карла Маркса

Тростинська Hовоселиця: Шевченка, Чапаєва, Молодіжна, Франка

UA/Не присвоєно: UA/Не присвоєно

Вільшанська Новоселиця: Петровського, Степова, Ворошилова, Щорса, Озірна, Тарнавського, Горького

Дослідницьке: Вчених

Тростинка: Поле

Ремонтні роботи

з 10 по 20 год

Вишгородський

Рикунь: Гагаріна, Петра Сагайдачного

Димер: Народна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Вишгородський

Демидів: Фастова, Садова, Київська, Радянська, Гурєєва, Шкільний, Варвари Довженко, Річна

Вишгород: Шкільна

Виконання приєднання клієнтів

з 9 по 18 год

Володарський

Лобачів: Соснова, Піщана, Молодіжна, Нове Життя, Перемоги, Садова, Зарічна, Камінна, Шевченка, Набережна, Будівельна, Миру, Б.Хмельницького, Лісова

Рачки: Леніна

Володарка: Зарічна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Згурівський

Мала Супоївка: Новоіванівська, Гоголя, Українська, Короленка

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Згурівський

Мала Супоївка: Гагаріна, Недрянська, Садова, Ставкова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Іванківський

Кухарі: Заводський, Заводська, Лесі Українки, Т. Шевченка, Піщана, Польова, Ворзельська

Підгайне: Київська, Чорнобаєва пров., 1-го Травня, Лісова, Сергієнко, Щорса пров., Лугова, Садова, Хмельова

Рудня-Левківська: Дружби

Жеревпілля: Заводська, Запорізька

Розважів: Заводська

Жерева: Жеревська

Тетерівське: Миру, Прорізна, Лісова, Садова, Шевченка, Зелена, Соборна, Центральна, Лугова, Набережна, Дружби

Зимовище: Миру

Яхнівка: Яхнівська, Річна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Іванківський

Русаки: Черненка, Горького, Травнева, Миру, Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Іванківський

Леонівка: Київська, Курловича, Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ірпінський

Буча: Кірова, Остапа Вишні, Остапа Вишні пров., Грушевського

Гостомель: Проскурівська

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ірпінський

Гостомель: Богдана Хмельницького, Південна, Правика, Степова, Радченка пров., Кірова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ірпінський

Ворзель: Затишна, Стражеска, Кичеївська

Михайлівка-Рубежівка: Європейська, Зарічна, Вишнева, Садова, Зелена Долина, Шевченка, Чубинського, пров. Чирвин, Чирвин Яр, Василькова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ірпінський

Ірпінь: 2 Лінія, Северинівська, Сосніних, Дачна, Котляревського, Лугова, Капітана Зайцева, Гончара, Варшавська, Ленінградська, О.Кошового, Спартака, 6 Лінія, Ломоносова, Польовий, Героїв, 74 Cтрілкової Дивізії, Лесі Українки, Гостомельське Шосе, Чапаєва, Яблуневий пров., 9 Лінія, Річний пров., Калініна, Б.Хмельницького, Квіткова, Стельмаха, Воїнів Інтернаціоналістів, Підгірна, Полтавська, Дзержинського, Привокзальна, Львівська, Привокзальна площа, 11 Лінія, Жовтнева, Авіаконструктора Антонова, 10 Лінія, Лісова, Гоголя

Буча: Грушевського, Кірова, Полтавська

Гостомель: Незалежності, Дачна, Українська, Рекунова, Яснополянська, Київська

Коцюбинське: Залізнична

Боярка: Білогородська

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ірпінський

Ірпінь: Северинівська, Лесі Українки, Яблуневий пров., Гончара, Калініна, Спартака, 74 Cтрілкової Дивізії, Б.Хмельницького, Варшавська, Героїв, 6 Лінія

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ірпінський

Ірпінь: Северинівська, Гостомельське Шосе, 10 Лінія, Варшавська, Героїв, Ломоносова, Жовтнева

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ірпінський

Ірпінь: Котляревського, 6 Лінія, Ленінградська

Буча: Грушевського, Кірова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Шпитьки: Центральна

Технічне переоснащення

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Боярка: Артеківський, Віталія Королюка, Василя Стуса, Дніпровська, Громова, Соборності, Вербна, Миру, Леніна, Родини Кістяківських, Романа Шухевича, Свободи, Покровська, Героїв Крут

Юрівка: Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Крюківщина: Балукова, Новосільська, Археологічна, Шкільна, Ярова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Боярка: Молодіжна

Музичі: Ватутіна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Боярка: Зелена, Білогородська, Гоголя, Хрещатик, Кримський, Соборності, Білогородський, Сумський, Полтавський, Білогородський Тупик, Віталія Королюка, Василя Стуса, Академіка Вернадського, Садова, Фрунзе, Романа Шухевича, Леніна, Вербна, Б.Хмельницького, Калинова, Партизанська, Надії, Миру, Родини Кістяківських, Боярка, Сосновий, Житомирський, Лісна, Кібенка, О. Ткаченко пров., Є.Коновальця, Молодіжна, Залізнична, Шкільна, Таращанська, В.Починка, Жуковського, Затишний, Перемоги пл., Маяковського, Тарасівська, Базарний, Заводска

Крюківщина: Мічуріна, Київська, Балукова

Тарасівка: Зоряна, Залізнична, Механізаторів, Ватутіна

Жорнівка: Комсомольська

Музичі: Ватутіна

Петропавлівська Борщагівка: Сонячна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Софіївська Борщагівка: Шевченка, Лісова, Промислова, Шупіка пров., Щаслива

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Гатне: Сірка

Білогородка: Лісна, 40 років Перемоги, Будівельна, Лугова, Джерельна, Церковна, Яблунева, Різдвяна, Лісова, Франка, Проліскова, Святкова, Михайлівська, Ярославська, Барвінкова, Веселкова, Князя Володимира, Дивовижна, Зарічна, Світанкова, Сосніних, Ягідна, Сергіївська, Саксаганська, Ромашкова, Східна, Кобзаря

Малютянка: ОК "Рябинки 2", вул. Андріївська

Шевченкове: Андріївська, Східна, Виноградна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Софіївська Борщагівка: Парникова, Озерна, Зарічна, Соборна, Святошинська, Берегова, Фермерська, Травнева

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Софіївська Борщагівка: Каштанова, Фермерська, Польова, Ярова, Яровий, Лугова, Шевченка, Фермерський пров.

Гатне: Райдужний

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Липовець: Перемоги, 1-го Травня, Миру, 8 Березня

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Халча: Б.Хмельницького, ім. Романа Наумовича Куща, Шкільна, Миру, Будівельників

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Переселення: Лесі Українки, Польова

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Кагарлицький

Черняхів: Староцерківська, Берегова, Ворошилова, Шевченка

Ремонтні роботи

з 9 по 19 год

Макарівський

Фасівочка: Хутірська, Лугова, Володимирська, Шпортенка

Рожів: Леніна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Макарівський

Колонщина: Таврійська, Марянівка, 1 Травня, Шевченка, Каховська, Херсонська, Гагаріна, Росохівська, Набережна, Тишури, Київська, Слобідська, Комарова, Тішурі пров., КТП в полі, Молодіжна, Садова, Архітектора Доценка, Антрацитівська, Софіївська, Новомар`янівська, Вишеградська, Спасівська, Надії, Райдужна, Святителя Димитрія, Троїцька, Воскресенська, Святителя Димітрія

Маковище: Польова, Шевченка, 40 років Перемоги, Центральна, Корабельна, Набережна, Жовтнева, Гагаріна, Ватутіна, Виноградна

Макарів: Ватутіна

Вишеград: Київська

Мотижин: Слобода

Копилів: Миру

Людвинівка: Калинівський

Липівка: Шевченка

Мар'янівка: Мар’янівка, Пальтонівка

Гавронщина: Польова

Березівка: КТП

Плахтянка: Коцюбинського

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Макарівський

Забуяння: Лесі Українки, Садова, Польова, Незалежності, Короленка, Шевченка

Технічне переоснащення

з 9 по 17 год

Макарівський

Макарів: Заводський, Ярослава Мудрого, Першотравнева, Молодіжна, Веселкова, Зарічна, Франка, Донецька, Сірка Івана, Льотчика Потапенка, Кошового, Комунальна, Б.Хмельницького, Кочубея, Лазурна, Заводська, Яровий, Довбуша, Юність, Затишна, Ольгинська, Пушкіна, Довженка Олександра, Абрикосова, Шкільний, Героїв Чорнобиля, Шевченка, Героїв Крут, А/С, Гончара Олеся, Олени Теліги, Львівська

Зурівка: Дачна, Горького

Завалівка: Шевченка

Фасівочка: Левадна, Володимирська, Леніна, Колгоспна, Веселкова, Валова, Полтавська, Харківська, Хутірська, Лугова, Шпортенка, Кривоноса, Теліги Олени

Рожів: Леніна

Ремонтні роботи

з 9 по 20 год

Макарівський

Макарів: Шевченка, Б.Хмельницького, Героїв Крут, Героїв Чорнобиля, А/С

Ремонтні роботи

з 9 по 20 год

Макарівський

Колонщина: Таврійська, Марянівка, 1 Травня, Шевченка, Каховська, Херсонська, Гагаріна, Росохівська, Набережна, Тишури, Київська, Слобідська, Комарова, Тішурі пров., КТП в полі, Молодіжна, Садова, Архітектора Доценка, Антрацитівська, Софіївська, Новомар`янівська, Вишеградська, Спасівська, Надії, Райдужна, Святителя Димитрія, Троїцька, Воскресенська, Святителя Димітрія

Маковище: Польова, Шевченка, 40 років Перемоги, Центральна, Корабельна, Набережна, Жовтнева, Гагаріна, Ватутіна, Виноградна

Макарів: Ватутіна

Вишеград: Київська

Мотижин: Слобода

Копилів: Миру

Людвинівка: Калинівський

Липівка: Шевченка

Мар'янівка: Мар’янівка, Пальтонівка

Гавронщина: Польова

Березівка: КТП

Плахтянка: Коцюбинського

Ремонтні роботи

з 9 по 12 год

Макарівський

Великий Карашин: Набережна, Польова, Шевченка

Технічне переоснащення

з 9 по 17 год

Макарівський

Карашин: Окружна

Великий Карашин: Перемоги

Технічне переоснащення

з 9 по 17 год

Макарівський

Мар'янівка: Калініна, Червоноград, Кірова, Піонерська, Львівська, Дрогобицька, Роздільна, Леніна

Технічне переоснащення

з 9 по 17 год

Макарівський

Мар'янівка: Шкільна, Тельмана, Пролетарська, Колгоспна, Піонерська, Леніна

Технічне переоснащення

з 9 по 17 год

Макарівський

Колонщина: Марянівка

Мар'янівка: Пальтонівка

Технічне переоснащення

з 9 по 17 год

Миронівський

Дударі: Підгірна, Шевченка, Дударі, Набережна

Ромашки: Олександра Кошиця, Богдана Хмельницького, Ромашки, Покровська

Малий Букрин: М.Букрин

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Миронівський

Ходорів: Ходорів, Героїв Дніпра, Партизанська, Гагаріна, Жовтнева, Набережна, Шевченка, Дачна

Ведмедівка: Ведмедівка, Молодіжна, Першотравнева, Дніпровська, Жовтнева, Гагаріна, Шевченка, Центральна, Садова, Горького, Новоселиця

Грушів: Грушів, Незалежності, Польова, Пироженка, Підгірна, Шевченка, Донецька, Пасічна, Садова, Першотравнева, Ушакова, Миру, Будівельників, Труда, Дружби

Центральне: Центральне

Шандра: Трохименка

Ємчиха: Садова

Потік: Миру

Ремонтні роботи

з 9 по 19 год

Обухівський

Підгірці: Садова, Київська, Межигірська, Васильківська

Нещерів: Садова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Обухівський

Українка: Юності, Київська, Будівельників

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Обухівський

Українка: Південна, Вишнева, Залізнодорожна, Приозерна, Промислова

Підгірці: Васильківська

Обухів: Промислова

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Обухівський

Підгірці: Лугова, Гагаріна, Жорновки

Виконання приєднання клієнтів

з 10 по 20 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Шевченка, Музейний

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Стовп'яги: Лесі Українки, Лісова, Зарічна, Дружби, Шевченка, Буда-Варовицька, Поліська

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Стовп'яги: Шевченка, Шкільний, Дружби

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Коцюбинського

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Горбані: Леніна, Гагаріна, Переяславська, Перемоги, Горького, Жовтневої Революції, Космонавтів

Чопилки: Центральна, Б.Хмельницького пров., Б.Хмельницького, 2 Шевченка, 1 Шевченка пров., Гора, Шевченка, 2 Шевченка пров.

Улянівка: Шкільна, Середня, Підгірна, Молодіжна, Польова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Рокитнянський

Синява: Садова, Піти, Пташина

Рокитне-2: Пташина, Білоцерківська, Мітлицького, Агрономічний, Садова, Володимира Піти

Рокитне: Білоцерківська

Технічне переоснащення

з 8 по 20 год

Рокитнянський

Рокитне: Шевченка, Пісчана, Гайова, Перемоги

Технічне переоснащення

з 8 по 20 год

Рокитнянський

Запруддя: Гагаріна, Висоцького

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Запруддя: І. Франка, 8 Березня, Поповича, 1-го Травня

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Нова Маківка: Садова

Маківка: Садова

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Бушеве: Партизанська, Кільцевий, Шевченка, Лісова, Центральна

Ольшаниця: Рогозянська

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Бушеве: Миру, Центральна, Заріччя, Кільцевий

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Бакумівка: Берегова, Перемоги, Шевченка, Слави, Ярова

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Синява: Першотравнева, Суворова, Таращанська, Шевченка пров., Шевченка

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Сквирський

Рогізна: Центральна, Гагаріна, Горького, Жовтнева, Ворошилова, Чапаєва, Косіора, Шкільний, Котовського, Радянська, Щорса, Кірова, Франка, Шевченка

Сквира: Незалежності

Краснянка: Жовтнева

Дунайка: Першотравнева, Космонавтів, Червоноармійська, Ковпака, Мічуріна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Сквирський

Антонів: Зарічна, Комсомольська, Партизанська

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ставищанський

Винарівка: Миру, Молодіжна, Садова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ставищанський

Вишківське: Партизанська, Ставищенська

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ставищанський

Гейсиха: 40 років Перемоги, Садова, Центральна, Нова, Миру, Шевченка, Федоренка

Богатирка: Шевченка

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Ставищанський

Гейсиха: Степова, Гагаріна, Молодіжна, Федоренка, Шкільна

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Ставищанський

Сніжки: 40 років Перемоги, Шкільна, Цимбала, Садова, Ставищенська

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Ставищанський

Юрківка: Центральна

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Таращанський

Крива: Заводська, Молодіжна, Розенкова, Пилипчука, Набережна, Лісова

Тараща: Липнева, Партизанська, Ломоносова, Стуса, Гаражний, Мулівська

Кирдани: Іскрівська, Перемоги, Набережна, Козача, Іскрівський пров., Пролетарська, Колгоспна, Польова, Лугова, Лісова

Бовкун: Січнева, Лісова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Таращанський

Велика Березянка: Шпилівська, Свободи, Миру, Дружний пров., Дружна, Соборний пров., Соборна, Михайлівська, Шевченка, Садова, Перемоги, Зарічна, Ушакова, Піщаний, Кошового, Трохименка, Крупської, Чкалова, Лесі Українки, Новоселиця, Затишна, Щастя, Стадіонний, Польова, Гагаріна, Великоберезянська, Рибачий

Лука: Б.Хмельницького, Козацька

Тараща: Софіївська

Круті Горби: Тараса Шевченка, Лесі Українки, Сергія Циганка, Гагаріна, Козаченка, Б.Хмельницького, Набережна, Польова, Молодіжна

Станишівка: Набережна

Усунення дефекту

з 9 по 19 год

Тетіївський

Голодьки: Польова, Крючкова, Колесніка, 8 Березня, Миру

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Фастівський

Фастів: С.Палія, Лазо пров., Джерельна, Правобережна, Правобережний, Підгірна, Андрія Кузьменка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Фастівський

Фастів: Лебедина, Європейська, Житомирська, Європейський пров., Годованцева, Солов`їна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Фастівський

Фастів: Озерний, Комунальний, Суворова, Озерна, Олександра Цьопича, Молодіжна, Л.Чайкіной, Олександра Цьопича пров., Кутузова, Кутузова пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Фастівський

Фастів: Суворова, Суворова пров., Франка пров., Івана Ступака

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Фастівський

Фастів: Героїв Прикордонників, Київська, Шевченка, Героїв Прикордонників пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Чорнобильський

Чорнобиль: Без назви

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Яготинський

Яготин: Інтернаціоналістів, Кільцева, Мініна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.

КиевVласть