Київщина розпочне опалювальний сезон вчасно — КОДА

UA: Cуспільне мовлення

Станом на 12 жовтня Київська область готова до нового опалювального сезону, який має розпочатися вчасно. "Нафтогаз України" вже до 15 жовтня готовий підписати всі договори з об'єктами соціальної сфери.

Про це повідомив у Facebook голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

"Київщина готова до опалювального сезону 2021-2022. Газу для потреб соціальної сфери та населення цілком достатньо. Наголошую на цьому. Додам, що у понеділок (11 жовтня — ред.) ми провели засідання обласної комісії ТЕБ та НС, де обговорили технічні питання прискорення підписання договорів на постачання газу", — зазначив чиновник.

За його словами, "Нафтогаз України" вже до 15 жовтня готовий підписати всі договори зі школами, садочками та лікарнями.

Він запевнив, що держава допомагає місцевому самоврядуванню не допустити кризи початку опалювального сезону, "в тому числі за допомогою спецціни". Володін резюмував, що "Київщина розпочне опалювальний сезон вчасно".

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!