Поліція сьогодні переходить на посилений режим роботи

Новини Закарпаття

Під час проведення масових акцій 14 жовтня всі правоохоронні підрозділи діятимуть чітко і злагоджено. Про це Голова Нацполіції Ігор Клименко повідомив 13 жовтня.

Голова Нацполіції зазначив, що 14 жовтня заплановано проведення низки масових заходів. Зокрема – заходи відбудуться з нагоди 79-річниці створення Української повстанської армії, Дня Козацтва, Дня захисника та захисниці України, а також релігійного свята Покрови Пресвятої Богородиці.

«Велика кількість масових акцій пройде по всій Україні. Але найбільш чисельні акції пройдуть у столиці. Наше основне завдання – забезпечити охорону порядку, безпеку наших громадян. Відтак робота всіх правоохоронних підрозділів повинна бути чітка і злагоджена», – наголосив Голова Нацполіції.

Також до несення служби по забезпеченню публічної безпеки будуть залучені співробітники груп швидкого реагування патрульної поліції, поліції діалогу, кінологи та вибухотехніки.

Заступник Голови Нацполіції Олександр Фацевич зазначив, що з метою належного реагування на правопорушення ситуаційні центри на місцях переведені у посилений режим.

«Масових заходів буде велика кількість. Відтак інформація щодо оперативної обстановки повинна відслідковуватися цілодобово. У випадку її зміни рішення повинні прийматися оперативно», – зазначив Олександр Фацевич.

Покрова Пресвятої Богородиці 2021: щирі привітання, побажання та картинки