У Києві Пішохідний міст підсвітять помаранчевим кольором

КИЙ-Інфо

25 листопада, розпочнеться Міжнародна соціальна акція “16 днів проти гендерного насильства”. Про це повідомляє Вечірній Київ.

З цієї нагоди помаранчевим кольором з 17:00 до 22:00 підсвітять Парковий міст через Дніпро (Пішохідний міст) та Арку дружби народів. Цим мають на меті не лише привернуть увагу до проблем, а й допомогти розірвати коло домашнього насильства.

“Помаранчевий колір — колір надії — обраний кольором глобальної кампанії “Orange the World: 16 днів активізму проти гендерного насильства”, що започаткована ООН у 1991 році. Цей колір символізує більш яскраве майбутнє, вільне від насильства проти жінок та дівчат, як єдину символіку заходів в рамках кампанії по всьому світ”, — зазначають у Представництві ООН Жінки в Україні.

У різні роки до кампанії приєднувались будівлі парламенту Нідерландів, Європейської комісії у Брюсселі та Європейського парламенту в Страсбурзі та інші знакові споруди різних країн.

У цей шістнадцятиденний період входять й інші важливі для демократичної спільноти дати: 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день людей із інвалідністю, 5 грудня – Міжнародний день волонтера та інші.

Це не вперше, коли знакові споруди Києва долучаються до глобальних соціальних ініціатив. Так, до Міжнародного дня передчасно народжених дітей дзвіницю Софії Київської підсвітили фіолетовим кольором, а до Всеукраїнського дня боротьби з раком грудей Національна опера минулого року засяяла рожевим кольором.

Фото з Інтернету

Підписуйтесь на наш канал telegram