На Київщині жінка кинула в під’їзді напівголу дитину (ФОТО)

depo.ua

Його мати лишила його в під'їзді будинку в самій білизні. Про це повідомляє Depo.Київ, посилаючись на Телеграм-канал "Київ Оперативний".

21 листопада ввечері до поліції Білої Церкви зателефонували сусіди та повідомляли, що в під’їзді будинку в одній білизні знаходиться малолітня дитина. На місце події одразу прибули патрульні поліцейські, а згодом і працівники ювенальної превенції.

Правоохоронці з’ясували, що 32-річна мати вкотре залишила свого дворічного сина вдома та пішла відпочивати з товаришами та розпивати алкогольні напої. Хлопчик самотужки відчинив двері квартири та пішов сходами під’їзду у пошуках матері лише у нижній білизні і без взуття.

Поліцейські доставили дитину до місцевого реабілітаційного центру. В подальшому матір буде викликана на комісію з захисту прав дітей, де також будуть присутні представники соціальної служби міста та ювенальні поліцейські. Згодом вони приймуть рішення щодо вирішення цієї проблеми.

Відносно матері ювенальні поліцейські склали протокол за неналежне виконання нею батьківських обов’язків за ч.2 ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Правоохоронці встановили, що наприкінці вересня мати вже залишала сина вдома, коли вживала алкогольні напої з товаришами. Того дня хлопчик, прокинувшись, вийшов на пошуки матері у двір без одягу лише з однією пустушкою.