Новорічна ялинка на Лісовому масиві отримала нове оздоблення: де стоятиме і коли

Большой Киев

Як повідомляється, наприкінці минулого року депутат, заступник голови фракції “Європейська Солідарність” у Київраді Олександр Погребиський поставив собі за мету, щоб на Лісовому масиві була одна з найгарніших новорічних ялинок Києва.

Депутат завчасно узгодив з управлінням культури Деснянська РДА наявні потреби по підготовці Лісового масиву до Нового року і передав їм кошти для закупівлі новорічного оздоблення.

“Минулого року жителі Лісового масиву дуже переймалися щодо пізньої появи новорічної ялинки, тож я вирішив долучитись до того, щоб цього року ялинка з’явилась своєчасно і стала справжньою прикрасою Лісового, й дарувала святковий настрій людям”, – зазначив Олександр Погребиський.

Прикраси для головної ялинки Лісового масиву вже закуплені й доставлені, і сьогодні Олександр Погребиський разом із начальником управління культури Деснянської РДА Ігорем Закомірним оглянули придбане оздоблення. За словами Ігоря Закомірного, цьогоріч урочисте відкриття ялинки відбудеться 19 грудня, у День Святого Миколая, як і в усіх інших районах Києва. Її буде встановлено на традиційному місці – біля кінотеатру «Кіото».

Нагадаємо, вже відомо, якою буде новорічна ялинка на Софійській.