Планові відключення електроенергії в Київській області 23 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)

КиевVlast

Завтра, 23 листопада 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.
Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Березань: Березанський шлях

Ремонтні роботи

з 10 по 19 год

Баришівський

Березань: Поліська, Жовтнева, Будівельників, Сумська, Поліський, Сумський, Волошкова, Молодіжна, Білоглинна, Медична

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Баришівський

Березань: Комарова, Березовий, Героїв АТО, Героїв Небесної Сотні
Морозівка: Д. Поповича

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Баришівський

Рудницьке: Шевченка, Черняхівська, Гагаріна, Лесі Українки, Жукова, Церковна, Кірова, Леніна, Рудницька, Щорса, Тичини, Гайова, Тарасенківка, Черняхівський, Зарічанська, Дружби народів, Донецька, Шахтарська, Будівельників, Польова, Лісова, Миру
Баришівка: Центральна
Лук’янiвка: Гагаріна, Суворова, Садова, Миру, пров. Парковий, Шевченка, Чернігівська, Кирпоноса, Щастя, Вербова
Селище: Буковинська, Польовий, Ватутіна, Польова, Ужгородська, Закарпатська, Черновицька

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Біла Церква: Робітнича, 2 Робітнича, Леваневського пров., 1 Леваневського пров., 2 Леваневського пров., Приміська, Гризодубової, Прорізна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Узин: Володимира Симиренка, Незалежності, Героїв Крут

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Біла Церква: Чкалова, Колодязьна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Біла Церква: Карбишева

Ремонтні роботи

з 6 по 19 год

Богуславський

Іванівка: Центральна, Виноградна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Богуславський

Мисайлівка: Кірова, Вишнева, Гагаріна, Нова, Сливова, Сонячна, Яблунева, Лісова, Космача, Г. Бондаренка, Грушевського

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Бориспільський

Велика Олександрiвка: Матросова, Миру, Героїв України, Котляревського, Шевченка, Гагаріна, Луговий, Лесі Українки, Чкалова, Маяковського, Б.Хмельницького, Соборна, Європейська, Авдеєва, Київський Шлях, Ватутіна, Бориспільська, Зоряна, Петлицького, Господарська, Озерна, Тополева, Фізкультури, Квіткова, Броварська, Грушевського
Олександрівка: Берегова
Гора: Яблунева, Щаслива, Покровська, Мічуріна, Толстого, Франка, Тиха, Калинова, Жовтнева, Лісова, Лермонтова, Квітнева, Комуністична, Вереснева, Ошитковський, Бориспільська, Грушевського, Аеропортовська, Басюли, Гагаріна, Мирний, Кооперативний, Мостова, Шкільна, Центральна, Інститутська, Шевченка, Західна, Пушкіна, Науки, Проектна, Польова, Степова, Київська, Молодіжна, Сонячна, Східна, Басейна, 8 Березня, Вишнева, Горіхова, Гоголя, Чубинського, Зоряна, Польова II, Л.Українки, Локаторна, 2 Польова, Гірський пров., ІІ Польовий пров., П.Морозова, Лютневий, Прорізний, Лісний, Чубинського пров., Івана Мазепи, Тургенєва, В`ячеслава Чорновола, Верни, Івана Котляревського пров., Європейський, Зелена, Садова
Бориспіль: Маяковського, Лугова, Декабристів
Мала Олександрівка: Лісова, Гагаріна, Окружна
Чубинське: Погребняка, Дачна, Бориспільська, Блізниченка, Київська
Петропавлівське: Горіхова, Малинова, Молодіжна
Мартусівка: Бориспільська, Заводська
Вишеньки: Шевченка

Ремонтні роботи

з 10 по 17 год

Бориспільський

Тарасівка: Мирнинська, Нова, Дімітрова, Шевченка, Авіаторів
Мирне: Рудяківська

Виконання приєднання клієнтів

з 9 по 18 год

Бориспільський

Гнідин: Урочище Притаївщина, Мостова, Ватутіна пров., Щаслива, Польова, Прорізна, Прорізний, Юності, Набережна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бориспільський

Гнідин: Калинова, Польова, Юрія Вербицького, Нова, Закарпатська, Героїв, Берегова, Сагайдачного, Жукова, Набережна, Загадка, Український, Зарічна, Мостова, Л.Українки

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бориспільський

Гнідин: Соборна, Центральна, Ватутіна пров., Щаслива, Нова, Вишнева, Берегова, Лугова-Мешкова, Українська, Юрія Вербицького, Пасічна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бориспільський

Бориспіль: Броварська, Панаса Мирного, Київський Шлях, Головатого, Маяковського, Запорізька
Кийлiв: Дачі Дніпра, Набережна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Бориспільський

Дударкiв: Незалежності, Героїв Небесної Сотні, Московська, Гайдара пров., Лісова, Лугова
Любарцi: Центральна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Бориспільський

Дударкiв: Ватутіна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бориспільський

Воронькiв: Кийлівська, Незалежності, Ясна, Горова, Київський пров., Заборного, Народна, Джерельна, Першотравнева, Центральна, Кільцева, Вишнева, Мазепи, Я.Ручко, Садова, Осовиця, Шевченка пров., Шевченка, Кутовська, Мамайсура, Нова, Зарічна, Щасливий, Щаслива, Озерна, Паркова, Українська, Романківський, Берегова, Польова, Красна, Дачна, Кийлівський, Польовий пров., Молодіжна
Рогозiв: 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький
Мартусівка: Мойсеєва
Кийлiв: Франка, Рудяківська, Паркова, Шевченка, Набережна, Дніпровська, Шкільна, 1 Рудяківська, Петренка, Дачі Дніпра, Гончарівська, Лісова, Гайова, Лесі Українки, Піонерська, Озерна, Дамба
Головурiв: Гарфункіна
Жереб`ятин: Центральна, Заповідна, Берегова, Лісова, Садова
Бориспіль: Тургенєва, Київський Шлях, Шевченка
Петропавлівське: Тополина
Гнідин: Приозерна
Сошникiв: Ліченка
Сеньківка: Польова
Вишеньки: Лугова
Жовтневе: Приозерна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бородянський

Небрат: Михайлівська, Покровська, Гутніченко, Волошкова, Квітнева, Вересневий, Арсенальна
Берестянка: Центральна
Нове Залісся: Київська, Лугова, Молодіжна, Дніпровська, Шевченка пров., Львівська, Подільська, Леніна, Арсенальна, Залізнична, Садова, Будівельників, Студентська, Сімферопольська, Кримська, Чорноморська, Севастопольська
Бородянка: Леніна
Шибене: Кооперативна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Княжичі: Героїв Крут, Соборності, Нова, Тиха, Райдужна

Підключення/відключення споживачів

з 9 по 17 год

Броварський

Зазим'є: Стуса, Березівка, Лесі Українки, П. Дорошенка, Джерельна, Пролетарська, Радченка, Тростянецька, Сагайдачного, Вільхова

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Семиполки: Остерське шосе, Остерський пров., Щорса, Київське шосе, Петровського, Красуцького

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Броварський

Перемога: Березнева, Садова, Корольова, Гайдамацька, Травнева, Броварський

Технічне переоснащення

з 8 по 17 год

Броварський

Зазим'є: Нова, Лісова, "ТОВ ""Обрій""", ТОВ "Обрій", Заплавна, Стуса, Березівка, Лесі Українки, П. Дорошенка, Джерельна, Пролетарська, Радченка, Тростянецька, Сагайдачного, Мельника, Вишнева, Дубрівка, Берегова, Молодіжна, Осіння, Пухівська, Савичанська, Щорса, Садова, Широка, Ватутіна, Деснянська, Кірова, Новоселиця, Травнева, Київська, Придорожна, Підлісна, Н.Барбон, Залізнична, Східний, Лугова, Деснянський, Шевченка, Марущака, Гагаріна, Стара Гать, Осинки, Незалежності, Ковалевська, Богуна, Довженка, Приозерна, Грушевського, Квітнева, Райдужна, Березова, Терешкової, Озерна, Озерний, Будівельників, Київський, Яблунева, Липнева, Новий, -, Каштанова, Михайлівська, СТ "Зазим'я -18", Мирний, Троїцька, Мистецька, Слов’янська, Гута Лісова, Промислова, Зарічна, Зелена, Затишна, Польова, Вільхова, Тополиний пров.
Красилівка: Привітна
Погреби: Садова, Гагаріна, А. Пасіченка, Лугова, Теплична, Київська, Мічуріна, Польова, Завбірська
Пухівка: Радгоспна, -, Деснянська, Захватівська, Леніна, Леніна пров., Центральна, Щорса, Шевченка, Лісовий, Промислова, "СТ ""Вега"", вул Вегівська"
Семиполки: Шевченка
Калита: Малинова

Ремонтні роботи

з 8 по 15 год

Васильківський

Вільшанська Новоселиця: Леніна, Гагаріна, Набережна, Радянська, Тарнавського, Матросова, Петровського, Дзержинського

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Шевченківка: Леніна
Червоне: Леніна

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Шевченківка: Шевченка

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Вільшанська Новоселиця: Степова, Ворошилова, Щорса, Озірна
Степове: Польова

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Яцьки: Леніна, Шевченка, Фрунзе

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Вільшанська Новоселиця: Тарнавського, Горького

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Яцьки: Космонавтів, Радянська, Жовтнева, Перемоги

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Яцьки: Польова, Жовтнева, Калініна, Калініна пров.

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Безп'ятне: Грушевського, Васильківська, Квітнева, Садова, Садовий, Центральна, Загородня, Польова
Кулибаба: Першотравнева, Київська, СТ "Будівельник-2", СТ "Кіно", Травнева, Першотравневий
Руликів: Космонавтів, Боженка, Травнева, Нова
Митниця: Шулявка, Польова, Леніна, Київська, 1 Травня, Фастівська, Молодіжна, Гагаріна, Шевченка, Садова, Центральна, Поле, Траса Київ-Одеса, Сонячна
Червоне: Васильківська, Садова, Садовий, Миру, Шкільна, Польова, Сонячна
Порадівка: Центральна, Нова, Шевченка, Запорізька
Застугна: Грушевського, Кар'єрна
Кодаки: Першотравнева, СТ "Вчитель"
Васильків: Донбасівський
Барахти: СТ "Прип'ять"
Червоне (Застугнянська с/р): Васильківська
Глеваха: траса Київ-Одеса

Технічне переоснащення

з 9 по 20 год

Вишгородський

Жукин: Українська, Радянська

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Вишгородський

Жукин: Шевченка, Чубінідзе, Дружби, Миру

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Вишгородський

Вороньківка: Кудрявцева

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Вишгородський

Богдани: Підгірна, Київська, Богдани, Набережна
Пилява: Лісова

Технічне переоснащення

з 8 по 17 год

Вишгородський

Нові Петрівці: Вишгородська, 60 Років СРСР, Масив "Лазарів сад", Дачна, Баліцька, Дачний пров., Спаська, Масив "Піонер", Івана Франка, Володимирівська, Ігорівська
Вишгород: Спаська

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Володарський

Біліївка: Садова, Лесі Українки, Миру, Шевченка, Травнева, Пересічна, Коцюбинського
Петрашівка: Шевченка, Радянська, Польова, Зарічна, Річна, Надрічна, Огородній
Гайворон: Шкільна, Загребельна, Цегельна, Шевченка, Сліпенчука, Круглий, Набережна, Садова, Селищанська, Огородній пров., Нагірна, Кооперативна, Колгоспна, Молодіжна
Володарка: Кооперативна
Пархомівка: Свято – Покровська
Рогізна: Кірова, Леніна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Володарський

Рубченки: Миру, Центральна, Комарова, Гагаріна, Дружби

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Згурівський

Згурівка: Українська, Першотравнева, Медова, Заможний пров., Маяковського, Центральна, Незалежності пров., Котляревського, Кооперативна, Кошового

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Іванківський

Кухарі: Заводський, Заводська, Лесі Українки, Т. Шевченка, Піщана, Польова, Ворзельська
Підгайне: Київська, Чорнобаєва пров., 1-го Травня, Лісова, Сергієнко, Щорса пров., Лугова, Садова, Хмельова
Рудня-Левківська: Дружби
Жеревпілля: Заводська, Запорізька
Розважів: Заводська
Жерева: Жеревська
Тетерівське: Миру, Прорізна, Лісова, Садова, Шевченка, Зелена, Соборна, Центральна, Лугова, Набережна, Дружби
Зимовище: Миру
Яхнівка: Яхнівська, Річна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Іванківський

Іванків: Івана Проскури
Сукачі: Шевченка, Рибокомбінат

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ірпінський

Гостомель: Садова, Сосновий, Кулішова, Шкільна, Річна, Шкільний, Лісництво, Чумацький шлях, Окружна, Річний
Горенка: Садова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ірпінський

Горенка: Лісова
Мощун: Кірова, Шевченка, Лісова, Франка, Лісництво, Б.Хмельницького

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ірпінський

Мощун: Лісова, Грушевського

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ірпінський

Гостомель: Остромирська, Мирна, Богдана Хмельницького, Молодіжна, Некрасова, Степова, Ярова, Дніпровська, Ярослава Мудрого, Південна, Садова, Вишнева, Вереснева, Правика, Військ.містечко №4, Весняна, Сонячна, Лугова, Автошляхова, Покровська, в/ч-0565, Українська, Південний пров., В. Радченка, Озерна, Радченка пров., пров. Л. Бикова, Червоноармійський, Свято-Покровська, Кірова, Балабуєва, Героїв України, Проскурівська
Буча: Зої Гайдай, Миколи Носова, Мельниківська, Тургенєва, Сілезька, Пушкінська, Кірова, Лісова, Максима Ридзанича, Євгена Гребінки, Євгена Маланюка, Вокзальна, Котляревського, Інститутська, Л. Симиренка, Івана Котляревського
Ірпінь: Натана Рибака

Виконання приєднання клієнтів

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Ходосівка: Степова

Технічне переоснащення

з 10 по 18 год

К.-Святошинський

Бобриця: Шкільна, Садова, Шевченка, Фабрична, Набережна, Молодіжна, Козацька, Соснова, Янтарна
Боярка: Б.Хмельницького
Петропавлівська Борщагівка: Шкільна
Ходосівка: Польова
Гатне: Петрівського
Шпитьки: Лугова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Петрушки: Лесі Українки, Шевченка, Центральна, Шевченка пров., Гагаріна, Яблунева, Франка, Богдана Хмельницького

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Вишневе: Першотравнева, Святоюрівська
Софіївська Борщагівка: Пушкіна

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Вишневе: І. Франка, Піонерська, Першотравнева
Крюківщина: Єдності

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Гатне: Джерельна, Озерна, Козацька, Каштанова, Доброго Дуба, Березнева, Мічуріна, Садова, Доброго шляху, Жулянська, Вишнева, Покровська, Комарова, Музейна, Гагаріна, Яблунева, Шкільна, Володимирська, Прикордонна, Південна, Київська, Щасливий пров., Ватутіна, Парковий, В. Швеця, Березневий
Крюківщина: Київська, Котирло, Я.Мудрого, Червоноармійська, Шкільна, Жовтнева, Космонавтів, Балукова пров., Балукова, Новосільська, Кірова пров., Космонавтів пров., Археологічна, Сагайдачного, Парникова, Афінська, Дніпровська, Захисна, Мальцева, Благовісна, Єдності, Світанкова, Одеська, П. Орлика, Ярова, Жулянська, Европейська
Вишневе: Першотравнева, В.Чорновола, Григорія Сковороди, Піонерська, Шевченка, Святоюрівська, Південна, Освіти, І. Мазепи, Затишна, Балукова, Свободи, Сонячна, Кутузова, Ватутіна, Садова, Святошинська, Промислова, Лесі Українки, Лісний, Європейська, Київська, Зелена, Машинобудівників, Весняний, Б.Хмельницького, Козацька, П.Дорошенка, Василя Стуса, Миколи Хвильового, І. Франка, Стуса, Сагайдачного Петра, Островського
Хотів: Т.Наливайко, Вигінська, Червоноармійська, Суворова
Лісники: Суворова, Клубна
Тарасівка: Братів Щеглов пров., Шевченка, Бондарчука
Софіївська Борщагівка: Вишнева, Весняна, Чорновола, Соборна, Велика Кільцева, Мала Кільцева, Промислова, Кільцева, Асканія, Чорновола пров., Хутір Фермерський вул. Вишнева, Пушкіна, Травнева, Миру
Петропавлівська Борщагівка: Трояндова, Щорса, Леніна, Жовтнева
Боярка: Маяковського, Б.Хмельницького, Молодіжна
Княжичі: Леніна
Лісне: Лісна
Святопетрівське: Лесі Українки, Шевченка, бульв. Шевченка
Юрівка: Лугова
Малютянка: Затишна
Мрія: Західна
Забір'я: Зелена
Мила: Підлісна
Гореничі: Спортивна

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Стоянка: Ірпінська, Незалежності, Київська, Бальзака, Лісна, Дачна, Меліораторів, Лесі Українки, Приозерна, Тичини, Польова, Житомирське Шосе, Пушкіна, Сади "Воїн", Шевченка, Східна, Соснова, Дніпровська, а/д Київ-Житомир 20 км, Осіння, Прорізна, Гарматна, Лісний пров., Житомирська, 21 км автошляху Київ-Чоп
Вишневе: Київська
Київ: 21 км Житомирського шоссе
Білогородка: Лісна, Кірова
Боярка: Територія технікума, Хрещатик
Гореничі: Окружна, Нова, Висоцького пров., Гайдая, Садова, 21 км Житомирського шосе, СТ “Воїн-1”, Лінія 5
Неграші: Шевченка
Лісники: Лісна
Капітанівка: 23 км автошляху Київ-Чоп

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Святопетрівське: Лесі Українки, 40 років Перемоги, Вишнева, Красний Пахар, Святоюріївська, Одеська, Об'їзна
Юрівка: Горохівська

Технічне переоснащення

з 8 по 17 год

К.-Святошинський

Святопетрівське: Лесі Українки, 40 років Перемоги, Вишнева, Красний Пахар, Святоюріївська, Одеська, Об'їзна
Юрівка: Горохівська

Технічне переоснащення

з 8 по 17 год

Кагарлицький

Шубівка: Дидикало, Поповича, Червоноармійська, Щорса, Фалкова, Воробчук, Лесі Українки
Мирівка: Гагаріна
Землянка: Леніна, Гагаріна, Шевченка, Польова
Тернівка: Перемоги, Космонавтів, Чкалова, Шевченка

Ремонтні роботи

з 9 по 19 год

Кагарлицький

Великі Пріцьки: Центральна, Шевченка, Підлісна, Зарічна, Дружби, Садова, Солов'їна, Леніна, Польова, Гагаріна, Булиги, Виселка, З-к Торговий, Жовтнева, Радянська, Освіти, Молодіжна, Калинова, Харківська
Зікрачі: Б. Хмельницького пров.
Демівщина: Леніна, Комсомольська, Гагаріна, Космонавтів, Молодіжна, Горького, Шевченка, Воровського
Кузьминці: Василя Путаненка, Гагаріна, Свободи, Садова, Нагірна, Кузьминці, Нова, Кірова, Придорожня, Кооперативна
Ржищів: Соборна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Великі Пріцьки: Центральна, Шевченка, Підлісна, Зарічна, Дружби, Садова, Солов'їна, Леніна, Польова, Гагаріна, Булиги, Виселка, З-к Торговий, Жовтнева, Радянська, Освіти, Молодіжна, Калинова, Харківська
Зікрачі: Б. Хмельницького пров.
Демівщина: Леніна, Комсомольська, Гагаріна, Космонавтів, Молодіжна, Горького, Шевченка, Воровського
Кузьминці: Василя Путаненка, Гагаріна, Свободи, Садова, Нагірна, Кузьминці, Нова, Кірова, Придорожня, Кооперативна
Ржищів: Соборна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Кагарлицький

Ржищів: Соборна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Кагарлицький

Воронівка: Садова, Леглич, Польова, Зарічна, Дачна, Леніна, Лісова
Панікарча: Юрія Гладченка, Центральна, Шевченка, Садова, Польова
Кузьминці: Леглич, Кооперативна, Кузьминці, Василя Путаненка
Ржищів: Соборна
Халча: Шевченка, Бригадна, ім. Романа Наумовича Куща, Березняки, Дружби, Шевченкових сім’ї, Жовтнева, Б.Хмельницького, Першотравнева, Незалежності, Будівельників, Шкільна, Миру, Заріччя, Підлісна, Лісова, Липнева, Виселкове, Підгірна, Лугова, 9-го Травня, Лисогірська

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Макарівський

Почепин: Почепин
Мар'янівка: Червоноград
Наливайківка: Лісова, Центральна, Шевченка, Жовтнева, Комсомольська, Молодіжна, КТП в полі
Зурівка: Дачна, Зуровка, Горького
Макарів: Садова, Шевченка, Довженка Олександра
Ніжиловичі: Першотравнева, Підсухи, Петровського, Забуянська, Новодністровська, Чернівецька
Мотижин: Топольова
Липівка: Дружби
Пашківка: Центральна

Технічне переоснащення

з 10 по 18 год

Макарівський

Пашківка: Колгоспна, Зелена, Зарічна

Ремонтні роботи

з 9 по 17 год

Макарівський

Бишів: Свято-Покровська, Ватутіна

Ремонтні роботи

з 8 по 21 год

Макарівський

Калинівка: Київська, Молодіжна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Макарівський

Мостище: Щорса, Рибчин Яр

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Миронівський

Зеленьки: Центральна, Незалежності, Косіора

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Обухівський

Матяшівка: Коноша, Першотравневий, Героїв Небесної Сотні, Першотравнева, Травневий, Бузкова, Польова, Зелений Гай
Красна Слобідка: Приозерна, Першотравнева, Шевченка, Чубаріна, Гагаріна, Садова, Якуніна, Кабанця, Незалежності, Пушкіна, Польова, Леніна, Вербова, Грушко, М.Рильського, Качаївщина
Козин: Старокиївська, Іржавська, Столичне Шосе
Мала Вільшанка: Садова
Григорівка: Леніна
Обухів: Лукавиця ж/м
Нові Безрадичі: Тиханська

Виконання приєднання клієнтів

з 11 по 13 год

Обухівський

Германівка: Замостянська

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Обухів: Каштанова
Германівка: 30 років Перемоги

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Перегонівка: Гержана, Механізаторів
Нові Безрадичі:

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Перегонівка: Лісова
Деремезна: Шевченка

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Германівка: Олени Ковальчук, Дніпровської Чайки
Семенівка: Садова

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Германівка: Олени Ковальчук, Б.Хмельницького

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Перегонівка: Перемоги, Лісова, Зарічна, Шевченка, Механізаторів

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Семенівка: Жовтневої Революції, Б.Хмельницького, К.Маркса, Малишка
Українка: Придніпровська

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Семенівка: Грушевського, Б. Байненкова, Горького, Ватутіна

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Германівка: Братів Пономарьових, Коваленка
Обухів: Київська
Нові Безрадичі: Набережна

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Германівка: Коваленка, Прирічкова, Виговського, 30 років Перемоги, Перемоги
Семенівка: Прирічкова
Обухів: Васильківська

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Семенівка: Садова, Автошосе Київський Шлях
Красне Перше: Андрія Малишка

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Германівка: Войтенка
Обухів: Каштанова

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Деремезна: Приозерна

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

П.-Хмельницький

Переяславське: Лесі Українки, Польова, Горького, Привокзальна, Переяслівська, Центральна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Можайська, Металургів, Заповітна, Соборна, Наливайка, Тітовського, Привітна, Ранкова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Рокитнянський

Ольшаниця: Кривенка, Горянська, Миронівська, Молодіжна, Грушевського

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Насташка: Центральна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Рокитне: Ентузіастів

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Сквирський

Красноліси: Шевченка, Воздвиженська, Гагаріна, Будьоного, 1-го Травня, Шкільна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Сквирський

Шамраївка: Центральна, Миру

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Сквирський

Пустоварівка: Вишнева, Лісова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Сквирський

Сквира: Незалежності, Колос 1, Весняна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Ставищанський

Ставище: Траса Київ-Одеса, Вереснева, Цимбала Сергія, Автодорога Ставище-Володарка
Кривець: Шевченка
Вишківське: Партизанська, Ставищенська

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Таращанський

Тараща: Липнева, Білоцерківська, Сагайдачного Петра, Набережна, Гаражний, Глибічок

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Таращанський

Станишівка: Перемоги, Польова, Зелена, Б.Хмельницького, Набережна, Колгоспна, Калиновий пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Тетіївський

Дібрівка: Середня, Степова, Вишнева, Центральна, Богдана Хмельницького, Мічуріна, Космонавтів

Усунення дефекту

з 8 по 18 год

Фастівський

Мала Офірна: Пушкінська, Перемоги, Лісна, Лісний, Першотравнева, Комсомольська, Стеценка
Велика Офірна: Дачний масив "Унава", Дачний, Без назви, 8 Березня, Кірова, Дачна, Озерна, Дачний масив "Світанок", Вишнева, Річна, Леніна, СТ "Іскра", вул. Вишнева, СТ "Іскра", вул. Садова, Тихий пров., Чумацький Шлях
Кощіївка: Дачна, Набережна, Савченка, Лісова, Берегова, Савченка пров., Лугова, Руденка, Хутір Тюри, Хутір Страшуки, Хутір Руденки, Садова, Ковальського, Шкільний, Шкільна
Дорогинка: Фастівська, Офірянська, Офірянський, Без назви, Садова, Польова, Вінницький, Вінницька, Нечипоренка, Тереховська, Набережна, Лісна
Мала Снітинка: Гагаріна
Тарасенки: Лісова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Фастівський

Малополовецьке: Щастя, Сонячна, Лісна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Фастівський

Триліси: Миру, Корчіївка, Котляревського, Котовського пров., Гончара, Богуна, Дачна, Молодіжна, Марка Вовчка, Заводський пров., Котляревського пров., Незалежна, Територія спиртзаводу

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Яготинський

Яготин: Шевченка, Валерія Лобановського пров., Сікорського Ігоря, Гайдамацький, Танкістів, Офіцерський

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Яготинський

Яготин: Сікорського Ігоря, Шевченка, Боженка, Аптечний, Розумовського, Озерний, Озерна, Гайдамацький, Мисливський, Танкістів, Незалежності

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.
В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.
Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.
Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 22 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
Фото: phoneinf.com
КиевVласть