Пішохідна Бессарабка: У центрі Києва обмежувальні стовпці посилюють бетонними блоками (ВІДЕО)

depo.ua

У центрі столиці, на в'їзді на пішохідний Бессарабський провулок, встановлюють бетонні блоки.

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на dtp.kiev.ua.

До таких дій комунальники вдалися, аби не дозволити водіям-порушникам, заїжджати на вулицю.

"Незважаючи на стовпчики, гості столиці та нечисленні кияни, якимось чином потрапляли на закриту пішохідну зону Бессарабської площі. Проблему намагаються вирішити бетонними блоками. Тепер туди хіба що сороківка проїде, і якщо візьме розгін ще з Пушкінської", – йдеться і підписі до відео.

Нагадаємо, з 9 листопада Бессарабський проїзд став велопішохідною зоною. Через це змінилася схема руху транспорту – від бульвару Тараса Шевченка до вулиці Басейної проїзд дозволяється лише через вулицю Велику Васильківську та Павла Скоропадського.

На вулиці облаштують велодоріжку та понизять бордюр, а парковку біля Пінчук арт-центру перенесуть на вулицю Павла Скоропадського.

У КМДА анголосили, що зміна схеми ОДР не потребувала ні реконструкції, ні капітального ремонту. Там створили нову розмітку, встановили знаки та обмежувальні стовпчики, частина з яких є знімними, щоб забезпечити проїзд екстрених служб й транспорту, який обслуговує сусідні будівлі. Бессарабський проїзд буде відкритий по вівторках, четвергах та суботах з 23:00 до 6:00.

Зазначимо, що у жовтні на вулицях з вузькими тротуарами поблизу Бессарабського ринку комунальники почали облаштовувати велодоріжки на дорогах, де раніше нелегально паркували автівки – велосмугу відділили від дороги пластиковим делініатором. Таке нововведення сподобалося не всім і водії зламали кілька елементів борта.

Згодом стало відомо, що водії виламали обмежувальні стовпці на в'їзді на пішохідний Бессарабський провулок і вулицею знову їздять автомобілі.