Київ увійшов у п’ятірку найінстаграмніших міст світу

UA|TV

Київ опинився на 4 місці у рейтингу найінстаграмніших місць з об’єктами Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Рейтинг склала компанія Design Bundle.

Про це повідомляє туристична платформа Travel Noire, пише UA.

Експерти Design Bundles проаналізували 145 найпопулярніших пам’яток і місць та підрахували, скільки разів ці геолокації відмічали в Instagram. Вони визначили 10 найбільш інстаграмних об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО у світі. Київ у цьому рейтингу – на 4 місці.

"Любителі архітектури оцінять такі місця, як Софійський собор та пов’язані з ним монастирські будівлі в історичному центрі Києва. Добре збережений інтер’єр та колекція мозаїк і фресок, датованих 11 століттям, варті подорожі", – йдеться у повідомленні.

Десятка туристичних місць має такий вигляд:

1 – центр Риму з його Колізеєм, фонтаном Треві та Пантеоном.2 – Ріо-де-Жанейро: саме там розташований символ християнства та візитна картка Бразилії – монумент Христа-Спасителя; 3 – Венеція та її лагуна;4 – Київ;5 – історичний центр Флоренції;6 – історичний центр Праги;7 – Будапешт;8 – місто Бразиліа;9 – історичний центр Санкт-Петербурга;10 – Кіто, столиця Еквадора.

До слова, потік туристів в Україну виріс на 9%.

Читайте також: Туризм і відпочинок в Україні – перспективи та нові напрями: “Официальный разговор” з Мар’яною Олеськів