В Київраді помітили хворобливу реакцію “слуг” на згадування про Зеленського (ВІДЕО)

Большой Киев

Таку думку висловив політолог, депутат Київради у складі фракції “Європейська Солідарність” Сергій Таран.

Він зазначив, що “київські “слуги” завжди дуже ображаються, коли згадують ім’я Зеленського у поганому контексті”. На думку представників “СН”, президент – “бездоганно хороший” і не має відношення до життя столиці.

“Але як же тоді бути з обіцянкою Зеленського знизити тарифи (пам’ятаєте, як він це оголошував, біжучи по біговій доріжці)?, із занепадом економіки, а, відповідно, зростанням цін у столиці, або з нерівністю перед законом (пам’ятаєте про київський ресторан “Велюр”, який працював під час локдауну, бо належав близькому до Зеленського “слузі” Тищенко)?

Спроба перекласти відповідальність на кого завгодно, тільки не на президента, у якого опинилися найбільша моновлада за всю історію новітньої України, – це реалізація старої російської технології: “Цар – хороший, бояри – погані”, коли всі провали приписуються не до царя, а до оточення“, – сказав Таран під час виступу на засіданні Київради. Він додав, що всі добре розуміють, “хто насправді призначає всіх “бояр” в Україні та хто насправді несе відповідальність за ситуацію в країні”.