“Олень” на Березняк: водій легковика створив аварійну ситуацію для пожежної машини (ВІДЕО)

Большой Киев

Відповідне відео 25 листопада з’явилося в соцмережах з позначкою “Олень”. На запису видно, що легковик, який їхав у правій смузі, різко загальмував. Такий маневр виявився несподіванкою для водія пожежної машини, що їхала позаду у лівій смузі. Рятувальникам довелося застосувати екстрене гальмування, та об’їжджати “перепону” смугою зустрічного руху. Пожежна машина, ймовірно, мчала на виклик. Принаймні, вона їхала з увімкненими спецсигналами – проблисковими маячками.

Наразі невідомо, чи водій легковика зупинився, щоб висадити пасажира, чи хотів пропустити пожежну машину, як того вимагають ПДР. Втім, обрав він для зупинки вкрай невдале місце, адже буквально за кілька метрів була “кишеня”, куди він міг спокійно “сховатися”.

Слід зазначити, що певним чином до аварійної ситуації причетні припарковані у правій смузі автівки.

Нагадаємо, 14 листопада в Оболонському районі Києва сталася пожежа у квартирі на 23-му поверсі багатоповерхівки. Як згодом повідомили рятувальники, вони втратили важливі хвилини на евакуацію людей та гасіння пожежі через нерегульований шлагбаум у дворі будинку і закриті запасні виходи у під’їзді.