У Білій Церкві збираються реконструювати Київський обласний ліцей-інтернат фізкультури та спорту

КиевVlast

В місті Біла Церква на Київщині збираються реконструювати Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури та спорту. Для цього в Київській облдержадміністрації (КОДА) за 6,74 млн гривень замовили ТОВ "Всеукраїнський центр державно-приватного партнерства" розробку відповідного проєкту. Документацію повинні підготувати до кінця 2022 року.
Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 19 листопада 2021 року Департамент регіонального розвитку КОДА уклав з ТОВ "Всеукраїнський центр державно-приватного партнерства" (*) договір на розроблення проєктної документації по реконструкції комунального закладу “Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури та спорту” в місті Біла Церква по вул. Леваневского, 52/4. Ціна договору – 6,74 млн гривень.Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
До 31 грудня 2022 року "Всеукраїнський центр державно-приватного партнерства" повинен виконати інженерно-геодезичні вишукування, проектно-вишукувальні роботи, підготувати проєктну документацію та провести експертизу проекту.
Згідно із технічним завданням, у проєкті повинні передбачити реконструкцію 5-поверхового адміністративного блоку будівлі Київського обласного ліцею інтернату фізичної культури та спорту і будівництво легкоатлетичного манежу з 6 біговими доріжками, секторами для стрибків у довжину, стрибків у висоту, стрибків із жердиною, сектором для штовхання ядра, тренажерною залою, волейбольним та баскетбольним майданчиком, тенісним кортом, стадіоном з мініфутболу, індрохокею, гандболу, бадмінтону, єдиноборств та гімнастики.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

Також відмічається, що реконструкцію заплановано виконати у дві черги: 1 черга – будівництво легкоатлетичного манежу, 2 черга – реконструкція адміністративного блоку.
Нагадаємо, проект реконструкції Київського обласного ліцею інтернату фізичної культури та спорту замовили на виконання Програми будівництва, реконструкції та ремонту об'єктів інфраструктури Київської області на 2021-2023 роки (рішення Київської обласної ради VІІІ скликання від 9 вересня 2021 року № 118-05-VIII “Про внесення змін до Програми будівництва, реконструкції та ремонту об'єктів інфраструктури Київської області на 2021-2023 роки”).
Читайте: В Білій Церкві з'явиться середньовічний парковий комплекс “Гюргівська фортеця” (фото)
Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ "Всеукраїнський центр державно-приватного партнерства" зареєстровано у 2016 році. Статутний фонд – 50 тис. гривень. Основний вид діяльності – інша діяльність із забезпечення трудовими ресурсами. Засновники – Ілля Скляр (5%) та Валентина Никитюк (95%). Директор – Олександр Семенчук.
За даними Clarity Project, ТОВ "Всеукраїнський центр державно-приватного партнерства" в результаті участі у публічних закупках отримало 59 підрядів на 72,89 млн гривень. З установами Київщини нинішнє співробітництво – перше.
На сайті Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту зазначено, що заклад функціонує з 1996 року у приміщенні 5-ти поверхового гуртожитоку ДВНЗ “Білоцерківського механіко-енергетичного технікуму”. На сьогодні у закладі навчається 224 ліцеїста, у тому числі діти-сироти, діти-напівсироти та діти із багатодітних сімей. 117 ліцеїстів проживає в гуртожитку.
Департаментом регіонального розвитку КОДА керує Алла Бондар. Голова КОДА – Василь Володін.
* ТОВ "Всеукраїнський центр державно-приватного партнерства" (код ЄДРПОУ: 40256686)
Фото: Google MapsКиевVласть