У Києві на Печерську вулицю облаштували стовпчиками проти "автохамів"

depo.ua

У Києві в Бутишівому провулку між вулицями Московською та Левандовською встановили делініатори, щоб запобігти незаконному паркуванню, поліпшити видимість поблизу "зебр".

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Центр організації дорожнього руху.

На цій вулиці впроваджено спільний рух для велосипедів та автомобілів, проте залишені обабіч автівки цьому перешкоджали. Також важливо було підвищити безпеку на дорозі для учнів Печерської гімназії №75.

"За допомогою 44 дорожніх віх у Бутишівому провулку ми розділили зустрічні транспортні потоки на ділянці довжиною 64 метри. До слова, це – сота локація в столиці, де підвищено безпеку за допомогою делініаторів", – йдеться у повідомленні.

Стовпці встановлюють, аби забезпечити проїзд швидких поблизу лікарень, безпеку біля дитячих закладів, у житлових кварталах тощо.

Нагадаємо, Київ став першим містом в Україні, де на вулицях нанесено нову розмітку, що позначає спільний рух велосипедистів і автомобілів. Ділянка з’єднає собою майбутню велосипедну доріжку на вулиці Івана Франка, де триває капітальний ремонт, та вже наявну велосмугу на вулиці Леонтовича.