В Києві на дорогу впав шматок стіни заводу “Арсенал” – на місці вже депутат Київради (ФОТО, ВІДЕО)

Большой Киев

Про ситуацію, що сталася на вулиці Московській, написав у Facebook мешканець столиці Олександр Довгий, а також опублікував фото та відео демонтажу.

“Стіна заводу «Арсенал» впала на дорогу. Це 20 метрів (!) від Печерського райвідділку, а реакції нуль”, – йдеться у повідомленні. Зазначимо, що на місце події оперативно прибув депутат Київради від «Європейської Солідарності» Сергій Таран для з’ясування обставин ситуації.

«Активні роботи над цією будівлею відбуваються вже тиждень, і, на жаль, ми вже стали свідками загрози для руху пішоходів та транспорту», – зазначив депутат у коментарі телеканалу «Київ».

Сергій Таран направив звернення до КМДА, щоб з’ясувати, хто є власником чи користувачем даної будівлі, чи проводилася технічна експертиза безпеки будівлі перед початком робіт та що з нею буде у підсумку. Як повідомлялося, у колишньому четвертому корпусі заводу «Арсенал» біля кінотеатру «Зоряний» розпочали будівельні роботи. Бокові «вуха» будуть знесені повністю. На ділянці планують відкрити новий фудхол.