Співробітники поліції Республіки Польща поділилися досвідом роботи зі столичними правоохоронцями

Ua-Independent

Тренінги проводилися для поліцейських мобільних груп з реагування на факти домашнього насильства
Також іноземні колеги зустрілися з керівництвом столичної поліції та ознайомилися з роботою деяких підрозділів.

бмін досвідом проходить у рамках проєкту «Впровадження та застосування інструментів для підтримки офіцерів інтервенції у боротьбі з домашнім насильством» за підтримки Міністерства закордонних справ Польщі. Для правоохоронців Києва навчання проводили офіцери Регіонального офісу поліції у Кракові.

Начальник поліції Києва Іван Вигівський під час зустрічі з колегами із Кракова подякував за співпрацю та навчання столичних поліцейських, адже це дає змогу покращити фаховість правоохоронця, тим самим підвищити рівень довіри населення до структури.

Натомість іноземні поліцейські ознайомилися з черговою частиною поліції Києва, ситуаційним центром і алгоритмом його роботи, а також із запровадженням камер спостереження системи «Безпечне місто».

Учасники тренінгів обговорювали інструменти оцінки ризиків, пов’язані із домашнім насильством, роль поліцейського у боротьбі з цим явищем, а також можливість застосування в Україні польського досвіду роботи з кривдниками.

Крім теоретичних занять, поліцейські взяли участь в інсценуванні втручання співробітника превенції у конфлікт, пов'язаний із домашнім насильством, застосуванні актуальних методів стримування й припинення агресії та надання критичної оцінки прийнятим рішенням.

На завершення міжнародних навчань столичні поліцейські отримали сертифікати та подякували закордонним колегам за можливість перейняти європейський досвід протидії домашньому насильству.