У Києві штрафують за неприбраний сніг: подробиці

Новини.LIVE

З початку снігопаду, який розпочався 9 січня, київські іспектори з благоустрою зафіксували сотні порушень щодо відсутності прибирання снігу.

"Лише за одну "сніжну" добу інспектори благоустрою внесли близько 700 приписів та склали до 130 протоколів щодо несвоєчасного прибирання балансових території від снігу та накриженння", - повідомляє пресслужба Департаменту міського благоустрою КМДА 10 січня.

Читайте також: На дорогах дуже слизько, а повітря стало чистішим: що відбувається в Києві після справжнього снігопаду

Балансоутримувачі підприємств відповідають за прибирання снігу на прилеглих територіях. Інспектори виявили, що багато з них абсолютно не займалися розчищенням снігу.

Повідомляється, що, за даними Гідрометцентру, до 12 січня в Києві триватиме ожеледиця першого, жовтого, рівня небезпеки та ігнорування обов'язків з розчищення доріг від снігу та льоду може призвести до травм перехожих.

За дотриманням правил розчищення зараз стежать близько 120 інспекторів, кожен з яких щодня обстежує закріплений за ним сектор і фіксує порушення. Громадянин, який отримає травму через ожеледицю має право розраховувати на компенсацію від організації, яка своєчасно не розчистила територію від льоду.

Більше про снігопад у Києві

Водії відкопують машини, а батьки дістають сани: що відбувається в Києві після потужного снігопаду.

Київ накриє водохресний мороз.