Столичні стритрейсери вирішили позмагатися на слизькій дорозі та влаштували аварію (Відео)

АСПІ

Стритрейсери у Києві влаштували невдалі перегони. Інцидент зафіксували в ніч на 10 січня о 1:59 на автодорозі в районі Дніпровської набережної (Березняки).

Вони вирішили позмагатися на швидкість, але без аварії не обійшлося. Відповідний ролик, знятий вуличними камерами відеоспостереження, 11 січня опублікували на "Ютьюб"-каналі BerCrime.

На відео зафіксували два транспортні засоби. Кермувальники автівок вирішили позмагатися один з одним за швидкістю. На відео добре видно, що дорога мокра і слизька. Внаслідок цього один із водіїв врізався в паркан на узбіччі, але після зіткнення зупинився посеред дороги. Це ускладнило проїзд решті учасників дорожнього руху.

На відео не можна розгледіти, наскільки випадковою була аварія. Водій міг спробувати зробити "трюк", продемонструвавши свої навички екстремального водіння. У будь-якому випадку, грубе порушення призвело до аварії і було зафіксовано на відео.

ASPI news повідомляло, на Одещині сталася смертельна аварія. Внаслідок зіткнення зі стовпом автомобіль розірвало на дві частини. На Київщині у ДТП постраждали дві неповнолітні дівчини.