У Києві прокуратура оскаржує рішення про передачу в оренду земельної ділянки вартістю 20 млн грн без аукціону

Судебно-юридическая газета

Солом’янська окружна прокуратура міста Києва у суді оскаржує незаконне рішення про передачу в оренду земельної ділянки вартістю 20 млн грн без аукціону. Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Так, прокуратура у судовому порядку вимагає повернути у користування столичній громаді земельну ділянку вартістю понад 20 млн гривень у Солом’янському районі, яка надана для будівництва житлових будинків з нежитловими приміщеннями.

Установлено, що Київрада в порушення вимог земельного законодавства та без проведення земельних торгів поновила товариству право користування земельною ділянкою по вулиці Людмили Проценко площею майже 7 тис. кв. м.

Разом із тим, передача спірної ділянки в оренду без проведення земельних торгів порушує інтереси територіальної громади, які полягають у втраті можливості наповнити місцевий бюджет та отримати максимально великий розмір орендної плати за використання земельної ділянки у разі продажу права оренди на конкурентних засадах.

Зважаючи на грубе порушення законодавства, прокуратура звернулась до господарського суду м. Києва з вимогою визнання незаконними та скасування рішення Київради про поновлення відповідного договору оренди та визнання недійсним договору оренди земельної ділянки на новий строк», — йдеться у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що підприємець привласнив будівлю в Києві: рішенням суду територію повернуто громаді.

Додамо, що поблизу Києва викрили чиновників на багатомільйонних махінаціях із землею.

Також київській громаді повернули з незаконної оренди землю на Троєщині, яку використовували як платну автостоянку.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.