Місто має негайно втрутитись у ситуацію зі Сквером «Волонтерів АТО» — Прокопів

Большой Киев

Як заявив депутат Київради, член постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики та запобігання корупції Володимир Прокопів, місто має негайно втрутитись у ситуацію зі Сквером «Волонтерів АТО» та подати позов до Господарського суду міста Києва про розірвання договору оренди земельної ділянки.

Він зазначив, що до нього звернулися мешканці Голосіївського району з проханням вжити заходи для захисту скверу “Волонтерів АТО”. Як відомо, Київрадр розірвала договір оренди з компанією з ТОВ “СБС-Надія” щодо будівництва на земельній ділянці на перетині Стратегічного шосе та проспекту Науки. Проте Господарський суд Києва скасував рішення Київради. Після надання у 2017 році вказаній ділянці статусу сквера, Київрада вчергове розірвала договір оренди з ТОВ “СБС-Надія”, проте Господарський суд знову скасував рішення.
Вододимир Прокопів зауважив, що Господарський суд скасовує рішення через наявність у товариства діючого договору оренди від 2003 року, який підписаний, за словами депутата, ще Омельченком. Прокопів нагадав, що ця ділянка потребує захисту у зв’язку з тим, що на ній розміщений меморіальний знак-пам’ятник. Тому він написав депутатське звернення до Київського міського голови з проханням розірвати договір оренди, який укладено між ТОВ “СБС-Надія” та Київрадою щодо оренди земельної ділянки на перетині Стратегічного шосе та проспекту Науки. Нагадаємо, за словами Прокопіва для збереження культурної спадщини Києва виділять майже 269 млн грн.