У Києві планують створити три органи самоорганізації населення

Київ media

У Києві планують створити три органи самоорганізації населення з метою залучення громадян до безпосередньої участі у визначенні та реалізації локальних завдань.

Так у Дарницькому районі планують створити вуличний комітет «Добро» та будинковий комітет «Надія». У Подільському районі – вуличний комітет «Озерний».

Такі проєкти рішення підтримали сьогодні, 12 січня, під час засідання постійної комісії Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків.

За словами депутатки Київської міської ради, голови постійної комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків Юлії Ярмоленко, міська влада разом із представниками громади реалізовує важливі місцеві ініціативи та сприяє розвитку демократії на теренах Києва.

«Необхідно залучати громадян до розв’язання важливих завдань у всіх районах столиці – це сприяє підвищенню рівня прозорості та відкритості місцевої влади. Депутатський корпус підтримує ініціативу мешканців щодо створення органів представницької влади, адже вони є дієвим механізмом розвитку міста. Органи самоорганізації населення займаються не лише задоволенням побутових потреб громади, а й сприяють реалізації соціально-економічного та культурного становлення столиці», – зазначила Юлія Ярмоленко.

Депутатка додала, що представницький орган створюється жителями, які на законних підставах проживають на території міста задля вирішення завдань, передбачених Законом України «Про органи самоорганізації населення».

Фото: facebook