Столичних підприємців попередили про штрафи за сніг і бурульки

Экономические новости

Про це повідомляють Економічні новини з посиланням на пресслужбу КМДА.

"Інспектори благоустрою, яких у столиці працює близько 120, щодня посилено контролюють стан прибирання вулиць від снігу та накрижень. Сьогодні з 8:00 інспектори благоустрою внесли близько 500 приписів і склали до 80 адмінпротоколів за несвоєчасне очищення міста від наслідків опадів", - заявив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

Зокрема, він зазначив, що зима - це період посиленого контролю, тому, коли в місті сильні опади, то інспектори особливо ретельно перевіряють, як просувається прибирання снігу. Особлива увага інспекторів прикута до об'єктів соціальної інфраструктури: зупинок громадського транспорту, виходів з метро, шкіл і садів, закладів харчування і торгівлі.

"Найближчими днями збережеться морозна погода, тому можливе утворення бурульок на дахах. Поставив завдання інспекції - уважно контролювати прибирання накрижень, тому що це може бути дуже травматично для перехожих. За відсутність сигнальної стрічки, що захищає небезпечну ділянку - також передбачений штраф. Для підприємців - до 1700 грн", - резюмував він.