У КМДА оголосили конкурс на фінпідтримку для фізкультурно-спортивних організацій

Київ media

Департамент молоді та спорту Київської міської державної адміністрації оголосив конкурс про надання фінансової підтримки з бюджету міста громадським організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості у 2022 році. Про це повідомляє сайт Київради.

За словами заступника голови Київської міської державної адміністрації, депутата Київської міської ради Валентина Мондриївського, прийом пропозицій щодо участі в конкурсі триватиме до 30 січня поточного року.

«Міська влада активно співпрацює з громадськими організаціями та надає фінансову підтримку для проведення місцевих та Всеукраїнських змагань, чемпіонатів, турнірів та навчально-тренувальних зборів з підготовки київських спортсменів. Пріоритетом для нас є професійна самореалізація спортсменів Києва та покращення рівня функціонування спортивної галузі сфери, тому задля цього необхідно здійснювати заходи задля її удосконалення. Також важливо залучати дітей та молодь до занять спортом, оскільки це є вагомим фактором формування здорової нації», – зазначив Мондриївський.

Як повідомила директорка Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації Юлія Хан, міська влада співпрацює зі спортивними організаціями задля успішного розвитку спортивної політики Києва.

«У Києві особлива увага та підтримка надається спортивній галузі. Саме тому місто є європейською спортивною столицею. Важливо розвивати спортивну індустрію на теренах міста, зокрема за рахунок надання фінансової допомоги профільним громадським організаціям», – зазначила Юлія Хан.

Конкурсні пропозиції необхідно подавати в електронному вигляді на електронну пошту Департаменту молоді та спорту КМДА: sports@kyivcity.gov.ua та у друкованому вигляді за адресою: місто Київ, вулиця Хрещатик, 12 (4 поверх).

Днями в Департаменті молоді та спорту представили афішу спортивних подій тижня.

Фото: Фейсбук