Кличко передав столичним вогнеборцям нову аварійно-рятувальну техніку

Укрінформ

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба КМДА.

«Ми передаємо Київському гарнізону ДСНС столиці 6 одиниць аварійно-рятувальної техніки. Та один командно-штабний автомобіль – комунальній аварійно-рятувальній службі КАРС «Київська служба порятунку». Я хочу подякувати рятувальникам Києва за самовідданість та професійну роботу, за врятовані життя і безпеку в столиці. Місто, зі свого боку, дбає, щоб ви були забезпечені всім необхідним для виконання своєї небезпечної місії», – зазначив Кличко.

Зокрема, міська влада передала нові авто для гасіння пожеж у густонаселених районах столиці. Ці спецавто – невеликих габаритів, але можуть перевозити понад 2 тонни води кожна.Також рятувальники отримали нове спорядження для екстреного реагування під час надзвичайних ситуацій.

Мер зазначив, що з кожним роком навантаження на аварійно-рятувальні служби столиці зростає. Зокрема, трапляється велика кількість аварійних випадків через зношеність інфраструктури, що десятиліттями не ремонтували.

Загалом для КАРС «Київська служба порятунку» місто придбало 6 аварійно-рятувальних автомобілів, для Київського гарнізону ДСНС – 16 одиниць техніки. Зокрема, пожежно-рятувальні й водолазні авто, телескопічні підіймачі, комплекти дихальних апаратів та іншу техніку і спорядження.

Як повідомлялося, 11 січня рятувальники ліквідували пожежу в Подільському районі Києва, де сталося займання металевого ангара.