На Троєщині водій маршрутки вирішив проїхати по новому тротуару і застряг у заметі. Фото

Новини.LIVE

У четвер, 13 січня, в Деснянському районі столиці стався інцидент. Водій маршрутки проїхався по тротуару і припаркувався в заметі.

Про це повідомляє Telegram-канал "Київ Оперативний".

Читайте також: Маршрутка увесь день возила людей по Києву з відкритими дверима. Відео

Деталі інциденту

Приблизно о 8:00 - 8:30 ранку, 13 січня, на вулиці Милославська, що знаходиться на Троєщині, водій маршрутки, швидше за все через пішохідний перехід заїхав на новий тротуар і проїхався по ньому.

Як видно на фото, водій маршрутки припаркувався в заметі, але варто також відзначити, що ні заїзду, ні виїзду призначених для автомобілів там немає.

Крім цього, маршрутка чомусь стоїть на зустрічному напрямку до смуги розташованої поруч, а значить, що водій заїхав на тротуар, проїхався і незабаром розвернувся, щоб покинути пішохідну частину, проте застряг у заметі.

Причини інциденту з'ясовує поліція.

Реакції в соціальних мережах

Люди дивуються вчинку водія і пост вже набрав десятки реакцій і коментарів.

Деякі навіть скажуть, що нехай маршрутка залишиться до есни, поки не відтає.

А деякі жартівливо зазначають, що водій звільнив проїжджу частину.

Інші інциденти з маршрутками Києва

У Києві помітили маршрутку, в якій з усіх щілин тече вода. Всі сидіння повністю залиті через те, що на вулиці йде сильний дощ, а дах в транспорті не дуже міцна.

У Києві очевидці виявили, що в одній зі столичних маршруток пасажири сидять не на сидіннях, а на тумбочках. Використовуються предмети домашніх меблів.