В столиці середній розмір зарплати у вакансіях збільшився на понад 2 тис. грн

Finance.ua

Finance.ua як портал, що стежить за ринком праці в Україні, дізнався, як за рік змінився середній розмір заробітної плати у вакансіях у Києві.

Як повідомляє Київський міський центр зайнятості, на початку 2022 року на обліку в столичній службі зайнятості перебували 10,2 тис. безробітних, що в 2,2 раза менше, ніж рік тому (22216 осіб). Загалом, послугами служби зайнятості в 2021 році скористалися 62,2 тисячі громадян.

Рівень безробіття:

«З початку 2021 року тенденції на ринку праці столиці почали покращуватись. Кількість вакансій, про які роботодавці поінформували службу, вийшла на докарантинний рівень», – повідомив директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич.

Читайте також: Топ-3 професій за останні три місяці 2021 року

Середній розмір допомоги з безробіття у січні-грудні 2021 року становив 6 тис. грн.

На одне вільне робоче місце в Києві претендує один безробітний. Водночас, через невідповідність попиту на робочу силу та її пропозиції серед службовців та керівників на одну вакансію претендують 9 осіб.

При цьому, найбільший попит у роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників, вчителів, вихователів, лікарів, інженерів, медсестер, водіїв автотранспортних засобів, трамваїв та тролейбусів.

Тим часом, середній розмір заробітної плати у вакансіях збільшився із 8,6 тис. грн – торік до 10,7 тис. грн нині.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші до зарплати