У морозні дні ветклініка нагодувала близько сотні бездомних тварин. Киян закликають робити те саме

Большой Киев

Про це повідомили у КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».

«Ці дні були найхолоднішими за всю зиму, а вчора взагалі всю добу тримались сильні морозі. За таких умов виживання тварин на вулиці залежить від того, чи знайдуть вони хоч якусь їжу. Такі рейди із годування – наша постійна практика. Минулого року ми також годували собак, і, впевнена, врятували чимало життів», – прокоментувала в.о. директорки комунального підприємства Наталія Мазур.

Фахівці вважають, що тваринам, які мешкають у спальних районах, значно легше пережити холодні дні. Тому корми цілеспрямовано відвозили у віддалені промислові зони Києва, де мешкають багато чотирилапих безхатьків. Саме там їм найважче добувати їжу. У клініці ветеринарної медицини закликали киян за можливості допомагати безпритульним тваринам в особливо морозні дні: Не проходити повз травмовану тварину. Коти чи собаки, які не можуть рухатись, дуже швидко замерзають за низьких температур. Ветеринарну допомогу тваринам надають у всіх клініках КП, що знаходяться за адресами: вул. Електротехнічна, 5-А;

вул. Ярославська, 13-А;

вул. Вірменська, 29. Також можна телефонувати за номером: (044) 366-69-99. За низьких температур важливо підгодовувати тварин, це суттєво підвищить шанси на виживання.

Врятувати життя тварині можна, облаштувавши найпростіше укриття від холодного вітру – з цупкого картону чи шматка фанери. Навіть у такому «будиночку» у тварини значно більше шансів не замерзнути холодної ночі. Нагадаємо, що у 2021 році завдяки фахівцям ветклініки та волонтерам нові родини знайшли понад півтисячі безпритульних тварин.