Київрада виступає проти забудови Біличанського лісу

Київ media

Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

У повідомленні зазначили, що Київська міська рада подала позов до суду та зупинила дію рішення Бучанської районної ради, яка намагалась розширити межі селища Коцюбинське за рахунок Біличанського лісу, який є територією столиці.

За словами, заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, селища-сателіти намагаються присвоїти сусідні з ними землі міста Києва до своїх територій задля того, щоб ті надалі розпоряджалися ними на користь власних інтересів.

«Упродовж 12 років місцеві жителі борються за збереження лісу від зазіхання забудовників. Київська міська рада виступає на захисті інтересів територіальної громади та разом з активістами відстоює територіальну цілісність столиці. Біличанський ліс є екологічним щитом столиці. Разом ми маємо унеможливити забудову цієї зеленої зони та повернути до комунальної власності територіальної громади міста Києва незаконно роздані земельні ділянки», – зазначив Володимир Бондаренко.

Він зауважив, що наразі триває голосування за Рух ЧЕСНО, який змагається за премію відповідальності Фонду родини Богдана Гаврилишина щодо збереження Біличанського лісу.

Як ми писали раніше, Коцюбинське хоче включити до своїх територій землі Києва. Столиця подала позов до Держгеокадастру.
Фото: фейсбук