У київській мерії відкрили оновлену їдальню: яке меню та ціни

Київ media

Їдальня у приміщенні Київської міської державної адміністрації, що за адресою вулиця Хрещатик, 36, розпочала роботу в тестовому режиму, пише Вечірній Київ.

Раніше їдальня у мерії була розділена на два зали: один — для основних страв, другий — для десертів. Тепер всім можна поласувати в одному приміщенні.

Більшість страв вже не представлені перед відвідувачами на вітринах: їх приносять безпосередьо клієнту після замовлення. Роздивитись можна лише деяку їжу, яка не потребує розігрівання, приміром, салати, пиріжки та торти.

Зранку і орієнтовно до 11-тої години можна поснідати яєчнею/омлетом/кашею за 25 гривень. На обід пропонують салати та закуски:

грецький салат (65 гривень),

олів’є (60 гривень),

салат з огірком, яйцем і зеленню (40 гривень),

буряк із руколою та фетою (50 гривень).

Як перші страви пропонують гарбузовий суп-пюре або рибну уху з фрикадельками за 50 гривень.

Серед других страв вибір більший:

куряча печінка (85 гривень),

біфштекс зі свинини (95 гривень),

голубці (75 гривень),

смаженний судак (50/100 гривень) тощо.

Гарніри — гриби, каша або пюре — по 25 гривень.

Тут поруч також можна замовити десерти та каву. Вартість останньої варіюється від 30 гривень за еспресо/американо до 65 гривень за велике капучіно/раф каву.

Маленька чашка чаю коштує 30 гривень, велика — 45 гривень. Також можна випити узвар, морс або сік. Серед десертів є наполеон або медовик (50 гривень), вареники з сиром або з вишнею (75 гривень).

У залі біля входу є мікрохвильовка, щоб розігріти їжу сильніше, якщо є таке бажання.

Фото: Вечірній Київ