У Києві за 274 млн відремонтують вулицю Жмеринську: Що там планують зробити

depo.ua

Ремонт на вулиці Жмеринській Святошинського району, який коштує майже 300 мільйонів гривень, почнеться навесні цього року. Про це повідомляє Depo.Київ, посилаючись на тендер "Київавтодору" в системі Prozorro.

Повідомляється, що "Київавтодор" шукає фірму-виконавця ремонту вулиці Жмеринської.

Загальна ціна ремонту складає 274 млн. 165 тис. 537 грн.

Реконструкція включає в себе розширення вулицій заміну асфальту. Планується перенесення зовнішних мереж каналізації, водо- та газопостачання. Після цього на дорозі зроблять розмітку, поставлять дорожні знаки й паркувальні стовпчики. На двох автобусних зупинках зроблять нові павільйони для очікування транспорту.

Для тролейбусів буде змонтовано контактну мережу, а вуличне освітлення замінять. Від підтоплення планується облаштувати дренажну систему. Ремонт планується робити до 31 грудня 2025 року.

Нагадаємо, що у Києві в 2022 році розпочнуть капітальний ремонт Хрещатика з висадкою сотень каштанів. Ремонт розпочнеться від Європейської площі та закінчиться на Бессарабці. На Хрещатику облаштують велодоріжки, проведуть капремонт інженерних мереж, відремонтують фонтани, замінять дерева, встановлять тактильні елементи покриття та світлофори зі звуковими сигналами.