У Харкові обрали нову назву Московського проспекту

24 канал

У Харкові перейменують Московський проспект. Тепер він називатиметься на честь Героїв Харкова.

Такий варіант пропонуватимуть підтримати на засіданні міської ради. Про це повідомив директор департаменту Харківської міськради зі зв'язків з громадськістю Юрій Сидоренко.

Цікаво Перейменування станцій метро в Києві: який вибір зробили українці

Міськраді запропонують 4 назви

Крім Московського проспекту, в Харкові пропонують перейменувати ще Московський район, Бєлгородське шосе і Бєлгородський спуск. Зміни, які висуватимуть на голосування у міській раді, виглядають так:

Голосування за нові назви відбудеться 11 травня.

У Києві перейменовують станції метро

9 травня завершилося голосування за перейменування 5 станцій метро в столиці. То ж за рішенням громадськості наступні станції метро отримають нові назви:

Голосування проводили у 2 етапи. У першому українці пропонували свої назви, а в другому голосували уже за один із найкращих запропонованих варіантів. Однак у КМДА розповіли, що були доволі незвичні та екзотичні назви, які пропонували для цих станцій. Наприклад

У Львові теж будуть дерусифіковувати назви

Заступник мера Львова Андрій Москаленко оприлюднив перелік з 35 вулиць, які вже найближчим часом можуть перейменувати. Здебільшого, це вулиці названі на честь російських діячів. Робоча група щодо цього питання уже розпочала свою роботу.

Після цього відбудуться громадські слухання, а вже опісля запропоновані назви внесуть на розгляд Львівської міської ради.

Цікаво – Литва визнала Росію країною-терористом: дивіться відео