Київський метрополітен отримав членство у міжнародній асоціації громадського транспорту

UA: Cуспільне мовлення

Київський метрополітен отримав членство в Міжнародній асоціації громадського транспорту, до якої входять майже 2000 учасників зі 100 країн світу.

Про це повідомив директор столичної підземки Віктор Брагінський.

"Це вияв надзвичайної солідарності від організації, що об’єднує майже 2000 учасників зі 100 країн світу. Організації, що формує філософію сучасної мобільності", – сказав Брагінський.

Він додав, що серед пріоритетних завдань – технічне переоснащення київського метро за світовими стандартами.

"На сьогодні метрополітен готовий до імпортозаміщення російських вагонів, проведення модернізацій, реалізації грантових проектів, ініціатив та новацій. Вдячний генеральному секретареві організації Мохамеду Мезгані за щиру підтримку, плече допомоги та налагодження партнерства у цей складний для нас час війни!" – наголосив очільник Київського метрополітену.

Міжнародна організація громадського транспорту має історію у 135 років. Вона нараховує 1900 активних учасників та має офіси у 15 країнах світу.

Що відомо 10 травня завершилося онлайн голосування щодо перейменування 5 станцій Київського метрополітену. Свою позицію висловили 170 646 тисяч користувачів. Київський метрополітен 15 квітня розпочав онлайн-опитування щодо змін назв 5 станцій столичного метрополітену. Йдеться про "Мінську", "Героїв Дніпра", "Берестейську", "Дружби народів" та "Площу Льва Толстого". Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 77. Текстовий онлайн